Now Reading
Кольоротерапія в новій колекції ELENA BURBA

Кольоротерапія в новій колекції ELENA BURBA

Кольоротерапія в новій колекції ELENA BURBA

Жіночні силуети і глибокі сенси

 

Після затяжної зливи на небі з’являється веселка, на зміну темряві приходить світанок, а сірі будні завжди закінчуються святом. Головне — залишати в своєму серці місце для віри у кольорове диво. Саме мріям про усе найпрекрасніше й присвячена нова капсульна колекція українського бренду ELENA BURBA.

Кольоротерапія в новій колекції ELENA BURBA

Жити, кохати і творити цього літа ELENA BURBA пропонує на яскравому боці: в помаранчевій сукні з делікатними бретелями, костюмі зі спідницею й топом на запах у двох відтінках рожевого, які точно схвалила б Барбі. А також у комплекті з шортами й вкороченим жакетом небесно-блакитного кольору.

Кольоротерапія в новій колекції ELENA BURBA

Кольоротерапія в новій колекції ELENA BURBA

Крім відтінків цукерок у колекції представлені й класичні, чорний та білосніжний, втілені у базових сукнях і футболках. Єдиним принтом капсули стали два золоті колоски, особливо актуальні для українців нині: не тільки як символ родючості й благополуччя, а й як символ рідної землі і дому.

Кольоротерапія в новій колекції ELENA BURBA

Читать также
Кольоротерапія в новій колекції ELENA BURBA

Колекція виконана з натуральних тканин: бавовни та льону, які якнайкраще пасують до літнього сезону. Силуети – максимально жіночні, які ідеально підкреслюють форми, але водночас не сковують рухів. Попри яскраву палітру і грайливий настрій, сукні, костюми і топи ідеально підійдуть не лише для відпустки, а й для офісу, прогулянок містом чи романтичних побачень.

«На жаль, ми всі сьогодні переживаємо смутні часи й проходимо через складні випробування. І саме тепер, коли нам так бракує радості й світла, мені, як людині творчій, хочеться шукати натхнення і порятунок у кольорі. Саме тому моя нова колекція вийшла такою яскравою і життєствердною. Вона про радість і любов. Вона про щасливе життя, на яке заслуговує кожен із нас», — говорить дизайнерка Олена Бурба.

Ознайомитися з новою колекцією можна в шоурумі ELENA BURBA, на сайті і соцмережах бренду або в ЦУМ Київ.

Кольоротерапія в новій колекції ELENA BURBAКольоротерапія в новій колекції ELENA BURBAКольоротерапія в новій колекції ELENA BURBAКольоротерапія в новій колекції ELENA BURBAКольоротерапія в новій колекції ELENA BURBAКольоротерапія в новій колекції ELENA BURBAКольоротерапія в новій колекції ELENA BURBAКольоротерапія в новій колекції ELENA BURBAКольоротерапія в новій колекції ELENA BURBAКольоротерапія в новій колекції ELENA BURBA

Фото: Фотограф: Дмитро Мунтян; модель: Марія Климчук; макіяж і зачіски: Маргарита Бондаренко

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos