Now Reading
Коля Сєрга випустив кліп, присвячений бойовим медикам

Коля Сєрга випустив кліп, присвячений бойовим медикам

Коля Сєрга випустив кліп, присвячений бойовим медикам

 До Дня медичного працівника

 

Днями в Україні відзначали День медичного працівника. З цієї нагоди співак та військовослужбовець, керівник «Культурного десанту» Коля Сєрга разом із бойовим медиком за спеціальністю та музикантом за покликом душі Максимом Гребельським, випустили трек під назвою «Живи». Композицію артисти присвятили бойовим медикам, які працюють на лінії фронту.

Коля Сєрга випустив кліп, присвячений бойовим медикам

Ідея написання пісні з’явилася після концерту «Культурного десанту» в одному із польових шпиталів. Текст зародився дуже швидко. Коли трек був уже готовий, Коля Сєрга вирішив, що він має звучати ще й голосом медика, тож згадав про хорошого друга, з яким познайомився на Великдень, під час роботи з 59-ю бригадою – Max Maestro.

Коля Сєрга випустив кліп, присвячений бойовим медикам

«Медики – це янголи, які витягують з самого пекла наших поранених хлопців. Max Maestro був поранений в той час, коли ми познайомились, проходив лікування від контузії. Коли ми з «Культурним десантом» дізналися, що він ще й музикант, то вирішили запросити його з собою на деякі виступи. Відіграли 3 концерти. В нього була поранена рука, але він грав на гітарі та визнавав, що йому боляче, але так, як він грає на гітарі, його нічого не може зцілити. Після того, як Max Maestro за нашим запрошенням заспівав з оркестром, я зрозумів, що пісня «Живи» – для нього», – коментує Коля Сєрга.

Композиція підкріплена відеороботою, режисером якої виступив Ілля Мкртчян.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos