Now Reading
Команда UFW звернулася до міжнародної fashion-спільноти

Команда UFW звернулася до міжнародної fashion-спільноти

Команда UFW звернулася до міжнародної fashion-спільноти

Із закликом допомогти Україні 

 

Команда Ukrainian Fashion Week звернулася до міжнародної fashion-спільноти із закликом допомогти Україні.

«Ми – команда Ukrainian Fashion Week, і сьогодні ми звертаємося до вас від імені всієї української fashion-індустрії – дизайнерів, моделей, режисерів-постановників, кравчинь, PR-спеціалістів, художників, фотографів, графічних дизайнерів, креативників та всіх інших професіоналів моди. У ці темні дні ми просимо вашої термінової підтримки та гучного спротиву! Мода завжди була найбільшою, найгучнішою платформою для захисту прав людини і демократичних цінностей. Мода закликала до інклюзивності, різноманітності, стійкості та свободи вираження поглядів. Ми віримо, що ваш голос може змінити ситуацію і допоможе всьому творчому світу звернути увагу на ситуацію в Україні, яка відбувається саме зараз…» – йдеться у зверненні.

Команда UFW звернулася до міжнародної fashion-спільноти

Вони озвучили 5 способів, як це можна зробити.

  1. Ban Russia

Якщо ви відповідальний бізнес, вражений російськими звірствами, найефективніший спосіб – припинити будь-яку співпрацю із загарбником: вийти з російського ринку, припинити обслуговування російських клієнтів, заборонити російським компаніям участь у вашій професійній колаборації та глобальній економіці. Економічні показники – це мова, яку розуміє і відчуває кожен бізнес. Ми повинні говорити їхніми мовами, щоб вони чули.

  1. Будьте голосом правди

Інформуйте своїх клієнтів та передплатників соціальних мереж про війну в Україні та заохочуйте їх висловлювати свою підтримку онлайн, протестувати проти війни та бойкотувати Росію. Розмістіть банер, створіть інформаційний бюлетень, запишіть відео – поширюйте правду та підтримайте Україну! Чим більше людей усвідомлять, що відбувається в Україні, тим швидше вона зможе перемогти агресора.

  1. Збір коштів для України

Ви можете запропонувати своїм клієнтам придбати певний продукт чи послугу для збору коштів або пожертвувати кошти благодійній організації, яка надає допомогу українцям. Ось кілька можливих варіантів пожертв, які ви можете розглянути: https://how-to-help-ukraine-now.super.site/Якщо ваш продукт чи послуга можуть бути корисними Україні у ці важкі часи, будь ласка, надайте їх країні, як допомогу. Купуйте українські товари online.

Читать также
Команда UFW звернулася до міжнародної fashion-спільноти

Команда UFW звернулася до міжнародної fashion-спільноти

  1. Наймати українців

Ви можете забезпечити додатковий заробіток для працівників з України, навіть якщо ви перебуваєте по всьому світу. Якщо ви користуєтеся послугами фріланса – найміть українців і підтримайте їх заробітком у ці важкі часи.

  1. Внутрішня кампанія

Якщо ви працівник, ви можете організувати масову кампанію та лобіювати рішучі дії вищого керівництва своєї компанії. Напишіть листа, і надішліть його своєму керівництву. Мобілізуйте своїх колег з України та світу надіслати подібний лист. Чим більше листів отримають ваші лідери, тим більша ймовірність, що вони вживатимуть заходів.

«Кожна людина, кожен бізнес, кожна організація відіграють важливу роль у зупиненні цього безжального, необґрунтованого та неспровокованого вторгнення, яке загрожує миру у всьому світі», – наголошується наприкінці листа.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos