Now Reading
Леонардо Ді Капріо пожертвував $10 млн для ЗСУ

Леонардо Ді Капріо пожертвував $10 млн для ЗСУ

Леонардо Ді Капріо пожертвував $10 млн для ЗСУ

Поки що це рекордна сума, передана від фізичної особи

 

Оскароносний голлівудський актор Леонардо Ді Капріо, який має українське коріння – його бабуся по материнській лінії родом з Одеси, – різко засудив російське вторгнення в Україну, приєднавшись до інших знаменитостей по всьому світу. Про це повідомляє GSA News.

У статті наголошується, що актор пожертвував $10 млн для збройних сил України та подолання гуманітарної кризи всередині країни. На сьогодні це рекордна сума, пожертвувана від фізичної особи.

Читать также
Леонардо Ді Капріо пожертвував $10 млн для ЗСУ

«Голлівудська суперзірка, яка прославилася після своєї ролі у популярному фільмі «Титанік», Леонардо Ді Капріо перерахував українському уряду 10 мільйонів доларів, оскільки триває війна між росією та Україною. Імовірно, великі пожертвування призначені для підтримки військових зусиль, а також гуманітарних потреб усередині країни», – йдеться у публікації.

Раніше Україну у війні проти країни-агресора фінансово підтримали такі знаменитості, як Блейк Лайвлі та Райан Рейнольдс, Міла Куніс та Ештон Кутчер, Белла Хадід та Міка Арганьярас, Ірина Шейк, Роузі Гантінгтон-Вайтлі та багато інших.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos