Now Reading
Квентін Тарантіно проведе NFT-аукціон по фільму «Кримінальне читво»

Квентін Тарантіно проведе NFT-аукціон по фільму «Кримінальне читво»

Квентін Тарантіно проведе NFT-аукціон по фільму «Кримінальне читво»

Попри судовий позов кінокомпанії Miramax

 

Американський режисер Квентін Тарантіно таки вирішив провести NFT-аукціон за мотивами фільму «Кримінальне чтиво», проігнорувавши судовий позов кінокомпанії Miramax. Він виставить на електронних торгах Secret Network оригінальний сценарій стрічки, свої аудіокоментарі до неї та 7 вирізаних сцен.

«У мене є весь сценарій “Кримінального чтива”, написаний моєю рукою. Він просто лежав у папці у моєму офісі. Єдина людина, яка коли-небудь бачила його, — це друкарка ще в 1993 році», — розповідає Тарантіно. Режисер також додав, що на сторінках колекції присутні нотатки та фрагменти фільму, які пізніше були відредаговані.

Торги пройдуть у 7 етапів: 17-21 січня, 24, 25, 26, 27, 28, 31 січня. Взяти участь в аукціоні можна на офіційному сайті NFT-аукціону Тарантіно.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от eyesmagazine 아이즈매거진 (@eyesmag)

Нагадаємо, у листопаді студія Miramax, яка випустила «Кримінальне чтиво» у 1994 році, виступила проти проведення NFT-аукціону. Компанія звинуватила Тарантіно у порушенні авторських прав та умов контракту. За словами представників Miramax, режисер не проконсультувався з ними, а спроби розв’язувати питання поза судом були безуспішними.

NFT — це унікальний цифровий предмет, створений на блокчейні, у вигляді якого випускають витвори мистецтва, фотографії, відео та інші одиниці контенту.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos