Now Reading
Лаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by Ternovskaya

Лаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by Ternovskaya

Лаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by Ternovskaya

Монохром, простота і спокій

Український бренд L.A.B by Ternovskaya представив лукбук нової колекції. Більшість образів монохромні, також в колекції відсутній принт – таке відображення емоційного і модного посилу нового сезону: прагнення сучасної дівчини до тиші та спокою.

Лаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by Ternovskaya
За уявною простотою і лаконічністю приховані складні елементи крою, деталі, які хочеться розглядати, і текстури, які дарують сильні тактильні емоції. Ольга Терновська – дизайнерка «нової хвилі», вона створює трендовий одяг easy luxury, в якому головне – характер і стиль життя власниці гардероба.
Лаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by Ternovskaya
На окрему увагу заслуговує локація зйомки. Віддаючи данину кримському генезису марки, команда вирушила на старовинну і загадкову територію в найпівденнішій частині Кримського півострова. Там все дихає історією, збережені і відреставровані предмети інтер’єру, частково меблі, камін і високі шестиметрові стелі. Це сталінська будівля 1936 року, первинне призначення якої й досі невідомо, а вся інформація знаходиться у засекречених архівах.
Лаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by TernovskayaЛаконічність easy luxury в новій колекції L.A.B by Ternovskaya
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos