Now Reading
UFW No Season 2021: показ бренда L.A.B by Ternovskaya

UFW No Season 2021: показ бренда L.A.B by Ternovskaya

Відтінки природи і екологічність

 

Нова колекція бренда L.A.B by Ternovskaya – ода кримському сонцю і надіям, які несе новий день. «За сутінками і темної ночі завжди настає світанок. Циклічність, зміна дня і ночі, світла і темряви – ці природні процеси неминучі. Але якым же важливим є усвідомлення того, що світанок, і кожен новий день дає нам можливість все почати спочатку», – каже дизайнерка Ольга Терновська.

Силуетні форми колекції – розслаблені, ніяких обтягуючих, строгих або сковуючих рухи моделей. Головна концепція і в крої, і в настрої – relaxed fit. Дизайнер використовує легкі, хвилясті, дихаючі, з «холодком» тканини – тенсел, бавовна, віскоза, – щоб підкреслити екологічність і практичність колекції Rise Up.

Колірна гамма цілком заснована на відтінках природи: блакитний озон, червоні нитки заходу, ніжні імпресіоністські відтінки сонця і хмар. З принтів – лише лаконічна смужка, яка нагадує про лінії зустрічі неба і сонця.

Ідея речей-трансформерів проходить червоною ниткою в колекції. Наприклад, у всіх сорочках і в деяких моделях суконь зроблені високі розрізи на рукавах, щоб їх можна було носити як з голими руками, так і з застебнутим манжетом. Сорочки можна надягати по-різному: перетягуючи назад і оголюючи плечі, на одне плече або класично buttoned-up.


Ольга Терновська

Фото: Александр Зенченко

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos