Now Reading
Лану Дель Рей звинуватили в расизмі через новий кліп

Лану Дель Рей звинуватили в расизмі через новий кліп

Лану Дель Рей звинуватили в расизмі через новий кліп

Зірка відреагувала на нападки

 

Днями Лана Дель Рей представила свій довгоочікуваний кліп на пісню Chemtrails Over the Country Club, реліз якого вже кілька разів переносився через пандемію. У новому відео співачка з’являється в образах дівчини з 60-х і спокусливого перевертня в прикрасах з перлинами.

Втім, радість шанувальників від нової відеороботи була затьмарена несподіваним скандалом – Лану Дель Рей звинуватили в расизмі через обкладинку нового альбому. На ній знаменитість позує в оточенні 10 дівчат. Користувачі звернули увагу, що всі вони – білі. А значить Лана підтримує дискримінацію кольорових людей.

Співачка не стала ігнорувати нападки в мережі та відповіла хейтерам: «Я завжди була надзвичайно інклюзивною, навіть не намагаючись робити цього. Мої найкращі друзі – репери, мої колишні бойфренди були реперами. Мої друзі родом з усього світу. Я – не та, хто штурмує Капітолій. Я буквально міняю світ своїми думками та своїм коханням 24/7. Поважайте це».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos