Now Reading
Leopolis Jazz Fest 2021 відбудеться! З дотриманням всіх карантинних норм

Leopolis Jazz Fest 2021 відбудеться! З дотриманням всіх карантинних норм

Leopolis Jazz Fest 2021 відбудеться! З дотриманням всіх карантинних норм

З нетерпінням чекаємо виступу SEAL та інших хедлайнерів 

 

Радісна новина: Leopolis Jazz Fest 2021 відбудеться! Фестіваль пройде з 24 по 28 червня й стане першою великою концертною подією в Україні з початку пандемії. Буде дотримано всіх карантинних норм. Задля напрацювання стандартів проведення масових заходів буде створено експертну групу, до якої запрошуються представники організаційного комітету, Львівської міської ради, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства охорони здоров’я України. Також буде враховано досвід експериментальних концертів в Європі, які вже відбулися та організатори слідкують за нововведеннями та правилами, які впроваджують фестивалі цього літа – наприклад, міжнародний джазовий фестиваль в Монтре, який відбудеться 2-17 липня 2021.

Leopolis Jazz Fest 2021 відбудеться! З дотриманням всіх карантинних норм

Між фестивалем та управлінням культури департаменту розвитку Львівської міської ради укладено меморандум про співпрацю та взаєморозуміння. Метою цього Меморандуму є налагодження співпраці та консолідація зусиль, спрямованих на реалізацію першого безпрецедентного музичного фестивалю в умовах пандемії COVID-19, із дотриманням усіх стандартів і обмежень під час підготовки та проведення заходу.

 

Нова реальність для гостей Leopolis Jazz Fest

Зважаючи на безпрецедентні заходи безпеки, цей рік встановить нові правила етикету й буде побудований на взаємодії організаторів і гостей фестивалю. Як і раніше, фестиваль пройде в форматі open-air, що суттєво знижує ризики. Проте буде й список нових правил:

• кількість гостей у партері, пікнікових зонах, буде скорочено удвічі;
• буде впроваджене масове тестування для усіх гостей фестивалю, які купили квитки;
• вхід у пікнікові зони буде організовано за попередньою реєстрацією за символічну вартість для контролю кількості людей;
• у разі позитивного тесту або підвищеної температури Оргкомітет поверне гостю кошти за квитки, такі гості не допускатимуться на локації фестивалю;
• усі локації фестивалю будуть облаштовані засобами дезінфекції та дотримуватись усіх рекомендацій згідно з Постановою КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236;
• музиканти, оргкомітет та підрядні організації також будуть проходити тестування.

Leopolis Jazz Fest 2021 відбудеться! З дотриманням всіх карантинних норм

 

Хедлайнери готові приїхати у Львів

Закордонні артисти – зірки джазу, – підтвердили свою готовність приїхати до Львова та чекають на зустріч зі слухачами. Завдяки бездоганній репутації фестивалю й високим стандартам організації заходу музиканти впевнені, що всі карантинні норми будуть дотримані.

На сцені ім. Е. Рознера виступить британський співак, володар чотирьох премій Grammy, зірка світового масштабу – SEAL. Серед хедайнерів також американський трубач та композитор Кріс Ботті, на рахунку котрого понад чотири мільйони проданих платівок, а також записи й виступи з такими зірками як Стінг, Барбра Стрейзанд, Тоні Беннетт, Леді Гага, Джош Гробан, Майкл Бубле, Джоні Мітчелл, Джон Мейер, Андреа Бочеллі, Джошуа Белл, Стівен Тайлер (Aerosmith) і навіть Френк Сінатра.

Leopolis Jazz Fest 2021 відбудеться! З дотриманням всіх карантинних норм
SEAL

Один із провідних джазових музикантів сучасності Камасі Вашингтон теж чекає на свій концерт у Львові. Коли Вашингтон випустив свій феноменальний альбом The Epic, він відразу ж зробив його натхненником нашого покоління в сфері прогресивної, імпровізаційної музики, завдяки чому молодь відкриває для себе музику, яку не чула раніше.

Leopolis Jazz Fest 2021 відбудеться! З дотриманням всіх карантинних норм
Кріс Ботті

Також очікується неймовірний концерт Jazz at Lincoln Center Orchestra with Wynton Marsalis. Джаз-оркестр Лінкольн-центру (JLCO) – це біг-бенд з 15 віртуозних музикантів на чолі з віртуозним американьским трубачем Вінтоном Марсалісом, художнім директором всесвітньо відомого Jazz at Lincoln Center, що базується в Нью-Йорку.

Leopolis Jazz Fest 2021 відбудеться! З дотриманням всіх карантинних норм

Ізраїльський контрабасист Авішай Коен також планує свій виступ: «Львів – головна зупинка в моєму гастрольному графіку. Приємно знати, що місто і спонсори створюють таку атмосферу для музики й джазу. […] Мені також дуже подобається, що завдяки кільком сценам джазовий фестиваль доступний абсолютно всім – молодим і літним людям, тим, хто любить музику і концерти. Відеоекрани розташовані по всьому місту, і це унікально».

Leopolis Jazz Fest 2021 відбудеться! З дотриманням всіх карантинних норм
Авішай Коен

 

Тотальна діджиталізація

Нажаль, зважаючи на обставини, цього року фестиваль не зможе відвідати така кількість гостей, як раніше. Організатори фестивалю зроблять акцент на відеотрансляціях концертів наживо. З будь-якої точки світу можна буде долучитися до прямих ефірів і стати онлайн-гостем заходу. Також буде випущено новий мобільний додаток Leopolis Jazz Fest. Більшість друкованих матеріалів буде перенесено в онлайн формат.

Фестиваль залишається першим cashless-фестивалем в Україні. Готівка не приймається, всі розрахунки тільки безконтактними картками на локаціях сцени ім. Е. Рознера.

Фестиваль відбудеться за підтримки Генеральних партнерів: Mastercard, Київстар, Borjomi.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos