Now Reading
LOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюми

LOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюми

LOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюми

 

Через рік після попереднього аншлагу, LOBODA знову дала концерт в Ризі, де зібралося чи не все місцеве українське комьюніті. Зала була рясніла українськими прапорами, а черга до сцени розтягнулася на кілька сотень метрів. Прозвучали не лише нові пісні артистки зі свіжого альбому Made in U, але і давно відомі хіти «Нікому то не треба», «По-українськи», «Молитва».

Окремої уваги варті сценічні образи співачки, які Світлана змінювала кілька разів: ефектний комбінезон з вирізами, драматична чорна максі сукня, пристрасний червоний костюм тощо.

LOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюми

Протягом шоу LOBODA кілька разів зверталася до залу: дякувала Латвії за підтримку, заохочувала допомагати ще більше та відверто коментувала, що відчуває після чергової хвилі російського терору. Співачка також нагадала, що частину коштів з концерту направить на допомогу українцям з Херсону та околиць, що постраждали від вибуху на Каховській ГЕС.

LOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюми

«Більше року в моїй країні, в моїй Україні іде нещадна, жахлива, несправедлива війна, російські солдати вбивають наших дітей, жінок і чоловіків. Я знаю, що Латвія підтримує українців і допомагає нам. Я дуже за це вдячна. Кілька днів тому відбулася чергова страшна трагедія – вибух на Каховській ГЕС, і я дякую кожному з вас, бо ви берете участь у великій справі – підтримці людей, які втратили все і зараз дуже потребують допомоги», – сказала зі сцени Світлана.

 

Читать также
LOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюми

Співачку кілька разів викликали на біс і вона знову з’явилася на сцені, виконавши легендарний «Щедрик» Леонтовича. В представленні до пісні LOBODA ще раз нагадала прихильникам, що справедливості бути і ця війна не зійде росіянам з рук.

«Через пекло мають пройти ті, хто порушив спокій нашої землі, нашої України. Хто вбиває, хто приходить на чужу землю і не розуміє що він коїть. Та прийде час і всі обов’язково отримають за заслугами», – зазначила вона. Заключним словом Лободи стало гучне «Слава Україні!», відтак зі сцени Світлана йшла під овації і «Героям Слава!» у відповідь.

LOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюмиLOBODA дала концерт у Ризі: повна зала, емоційні промови та ефектні костюми

Фото: Eva Malahovsky, Martins Goldbergs

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos