Now Reading
Louis Vuitton відкриють готель у Парижі

Louis Vuitton відкриють готель у Парижі

Louis Vuitton відкриють готель у Парижі

Перший крок бренду у сфері гостинності

 

Бренд Louis Vuitton (LV) планує відкрити готель у Парижі. Про це заявив генеральний директор Дому Майкл Берк в інтерв’ю WWD. За його словами, штаб-квартира Louis Vuitton перетвориться на великий комплекс, що буде включати перший готель Louis Vuitton і найбільший у світі магазин бренду в історичному центрі французької столиці. «Це те, на що чекають від нас наші клієнти. Вони хочуть сервісу 24/7», – розповідає Берк.

Для створення готелю, що задумав власник LVMH Бернар Арно, знадобиться близько 10-15 років. А поки що бренд відкриває перший тестовий простір під назвою LV Dream. Широкій аудиторії він буде доступний з 12 грудня. Там запрацює виставка, присвячена співпраці Louis Vuitton із художниками, сувенірний магазин та кондитерська.

Нагадаємо, для модної компанії LVMH, якій належать Dior, Louis Vuitton, Givenchy та інші бренди, це вже не перший проєкт у сфері гостинності. У 2006 році компанія відкрила мережу готелів Cheval Blanc. Але Майкл Берк повідомив, що готель Louis Vuitton не завадить його розвитку. «Це [готель LV] буде своя айдентика, свій сегмент та свій сервіс. Це зовсім інший досвід», — заявив він.

Один з номерів готелю Cheval Blanc у Парижі

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos