Now Reading
Мадонна різко відповіла на критику своєї зовнішності

Мадонна різко відповіла на критику своєї зовнішності

Мадонна різко відповіла на критику своєї зовнішності

«Я знову зіткнулася з ейджизмом та мізогінією»

 

Минулої неділі відбулася найочікуваніша музична подія року – 65-та церемонія вручення премії «Греммі». Захід зібрав без перебільшення всіх світових знаменитостей, серед яких можна було побачити і Мадонну.

64-річна співачка останнім часом рідко з’являється на публіці й про те, як вона виглядає, можна судити лише зі світлин у її соцмережах. Але свої фотографії поп-діва, як і багато інших селебриті, ретельно відбирає і обробляє.

Тому, коли Мадонна з’явилася на сцені «Греммі», її шанувальники були шоковані зовнішнім виглядом співачки. Більшість її просто не впізнали.

Мадонна різко відповіла на критику своєї зовнішності
@s.noto

«Якби не оголосили, що це Мадонна, я так і не зрозуміла б, хто ця людина, яка виступає на «Греммі», – написав один із користувачів соцмереж.

Не дивно, що після цього багато хто почав задаватися питанням, чи поп-діва вдавалася до пластичних операцій.

Доктор Майкл Горн, сертифікований пластичний хірург із Чикаго, повідомив Daily Mail, що, на його думку, співачка, ймовірно, не так давно лягла під ніж.

Він вважає, що вона не лише зробила «підтяжку обличчя», що, за його словами, було «очевидно, тому що її шкіра виглядала пружною і без зморшок», а й зважилася на ринопластику.

«Раніше Мадонна мала природний ніс, який максимально гармонував з її обличчям. А ця версія має загострений кінчик і здається надто вузькою», – наголосив лікар.

Він також додав, що «ботокс також був помітним на багатьох ділянках її обличчя».

«Але найбільше змін зазнала форма обличчя Мадонни. Вона стала більш V-подібною», – каже Майкл Горн.

«Схоже, згодом вона використовувала надмірну кількість наповнювачів, надаючи своєму обличчю повний вигляд і позбавляючись природної структури кісток, яка в неї колись була. Її вилиці виступають більше, ніж будь-коли, і здаються неприродно високими. Також здається, що вона мала підтяжку брів, раніше вони були більш об’ємними», – підсумував він.

 

Мадонна очікувано не змовчала, вважаючи критику, спрямовану на її адресу, недоречною. Співачку обурив той факт, що замість того, щоб обговорювати її промову перед врученням нагороди Сему Сміту і Кім Петрас, всі говорять про її зовнішність.

«Замість того, щоб зосередитися на тому, що я сказала у своїй промові, в якій подякувала за сміливість таким артистам, як Сем і Кім, люди вважали за краще обговорювати лише мої світлини крупним планом, зроблені фотокореспондентом, який спотворив би будь-кого», – написала вона у своєму Instagram.

Читать также
Мадонна різко відповіла на критику своєї зовнішності

Вона звинуватила своїх недоброзичливців у ейджизмі та мізогінії.

«Я знову зіткнулася з ейджизмом та мізогінією, які пронизують світ, у якому ми живемо. Світ, який відмовляється поважати жінок старше 45 років, і вважає за необхідне покарати їх, якщо вони продовжують виявляти сильну волю, працьовитість та заповзятливість», – продовжила співачка.

 

Наприкінці свого звернення Мадонна зазначила, що «ніколи не вибачалася ані за свій творчий вибір, ані за те, як вона виглядає та одягається» і не збирається починати це робити.

«Мене принижували у ЗМІ від початку моєї кар’єри, але я розумію, що все це випробування. Я рада бути першопрохідником, щоб іншим жінкам, які стоять за мною, було легше», – резюмувала вона.

 

Фото обкладинки: @s.noto

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos