Now Reading
Мадонна виступила на захист українських дітей, які потерпають від війни

Мадонна виступила на захист українських дітей, які потерпають від війни

Напередодні Глобального саміту миру

 

Американська співачка Мадонна підтримала Глобальний саміт миру, який відбудеться 15-16 червня у Швейцарії. Він буде присвячений припиненню війни в Україні та поверненню понад 19 тисяч українських дітей, незаконно вивезених російськими окупантами в росію.

Зокрема, 65-річна знаменитість закликала світову спільноту захистити українських дітей, які потерпають від війни та бойових дій.

«Скрізь, де є конфлікти, страждають діти. Україна, Палестина, Ізраїль, Ємен, Сирія, Нігерія, Конго, Малаві… Цей список можна продовжувати безкінечно. Можливо, ми багато в чому не згодні, але я молюся, щоби ми всі погодилися з тим, що наших дітей потрібно захистити!» – наголосила артистка.

Свій допис вона супроводила відеороликом, на якому можна побачити, як українські діти ховаються в укриттях під час російських обстрілів.

Читать также

 

Додамо, що Мадонна не вперше солідаризується з народом України. Раніше вона випустила колекцію NFT на підтримку жінок та дітей України.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos