Now Reading
Мадонна вперше прогулялася після інфекційної хвороби

Мадонна вперше прогулялася після інфекційної хвороби

Мадонна вперше прогулялася після інфекційної хвороби

Наприкінці червня всесвітньовідому співачку Мадонну несподівано доставили до реанімації. У 64-річної попкоролеви розвинулась серйозна бактеріальна інфекція. Так, співачці довелося кілька днів провести у лікарні. Втім, днями жінку, схожу на Мадонну, помітили на вулицях Нью-Йорка.

Відео оприлюднила у своєму TikTok місцева блогерка Лорен Конлін. Вона запевнила, що жінка, яку видно в кадрі, – це співачка Мадонна, яка вийшла з дому чи не вперше після інфекційної хвороби.

Співачка була помічена в масивних сонцезахисних окулярах, крислатому світлому капелюсі, футболці, шортах та кросівках Nike. Губи артистка нафарбувала червоною помадою, а волосся зібрала у кінський хвіст.

@laurenconlin4 #MADONNA #madonnafans #madonnaforever #celebritysighting #laureninterviews #nyc #newyorkcity ♬ Lucky Star – Madonna

У відео Мадонна стоїть на пішохідному переході разом із подругою. Вона трохи спиралася на ліхтарний стовп, чекаючи, поки перейде вулицю. Вочевидь, співачка почуває себе ще не зовсім добре.

Читать также
Мадонна вперше прогулялася після інфекційної хвороби

Нагадаємо, через хворобу менеджмент Мадонни переніс світове турне, яке мало початися вже 15 липня в Канаді, на невизначений термін. За словами оточення Мадонни, для повного відновлення зірці потрібен певний час.

Фото: Instagram

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos