Now Reading
Макс Барських перевипустив свій знаковий хіт «Тумани» українською

Макс Барських перевипустив свій знаковий хіт «Тумани» українською

Макс Барських перевипустив свій знаковий хіт «Тумани» українською

І оголосив дату виходу україномовного альбому

 

Кожна запущена ракета по Україні з боку РФ лише закріплює бажання українців відмовлятися від усього російського. Адже ніхто не хоче мати нічого спільного з терористом, тим паче «бути врятованим» через мову, якою розмовляє.

Українські артисти – не виняток. Вони масово почали перевипускати свої пісні українською і надалі писати треки лише рідною мовою. Серед них і Макс Барських.

Сьогодні артист презентував свій знаковий трек «Тумани» у новому звучанні – тепер вона лунає солов’їною в студійній якості.

«Це знакова пісня, яка облетіла весь світ. Її перекладали багатьма мовами в різних країнах, а тепер вона лунає соловʼїною. Для мене це, дійсно, неймовірні відчуття», – зазначив артист.

 

Композиція «Тумани» увійде до нового альбому Барських «Зорепад», який буде складатися виключно з україномовних треків. Цей альбом стане восьмою студійною роботою у дискографії артиста.

Читать также
Макс Барських перевипустив свій знаковий хіт «Тумани» українською

«Зорепад» можна умовно розділити на дві емоційні частини: на слухачів чекає чотири супер хіта – переклади головних бестселерів музиканта, які виконавець вже презентував своїм прихильникам під час туру «Знайти себе», а також шість абсолютно нових композицій, які ототожнюватимуть «мрії, що не здійснилися»; «мрії, які загадали знов», «про любов до себе та пошук кохання» і «нове життя».

Макс Барських перевипустив свій знаковий хіт «Тумани» українською

«Новий альбом «Зорепад» та всі пісні, які увійдуть до нього, я виношував майже рік. Проїхавши містами України й зустрівши своїх людей, я відчув потребу подарувати улюблені пісні українською мовою. Просто хочу, щоб вони належали нам з вами та нашим дітям! «Тумани», «Береги», «Подруга-ніч», «Лий, не жалій» – усі вони лунатимуть соловʼїною в студійній якості. Тепер вони ще ближче до серця, і я знаю, як ви чекали на них. Але «Зорепад» – це ще й про нові відчуття. На вас чекають шість абсолютно нових пісень, про які розповім згодом…» – коментує майбутню прем’єру Барських.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos