Now Reading
Макс Барських виступив на Billboard MusicCon у Лас-Вегасі: про що говорив артист

Макс Барських виступив на Billboard MusicCon у Лас-Вегасі: про що говорив артист

Макс Барських виступив на Billboard MusicCon у Лас-Вегасі: про що говорив артист

Про ранок 24 лютого, про злодіяння путінського режиму та творчі плани  

 

Напередодні український співак Макс Барських отримав запрошення взяти участь у конференції MusicCon, яка передує церемонії вручення нагород Billboard Music Awards 2022. Артист із честю прийняв запрошення і відвідав таку важливу подію.

Зокрема, він очолив дискусійну панель, яка отримала назву на честь його нового міжнародного треку Don’t Fuck with Ukraine! Щойно Макс вийшов на сцену, учасники заходу підняли українські прапори на знак підтримки музиканта.

Свою промову співак почав словами подяки:

«Перш за все, я хотів би подякувати Billboard і кожному присутньому в залі за те, що ви прийшли й змогли почути мою історію та історію моєї країни. Я знаю, наскільки важко світові підтримувати постійну інформаційну напругу протягом трьох місяців поспіль. Але дуже важливо, щоб кожна людина на землі знала, що відбувається насправді. Тому кожне питання Ендрю (Andrew Unterberger, заступник головного редактора Billboard), кожна згадка у ЗМІ надважливі саме зараз, у момент, коли війна в Україні перейшла в затяжну виснажливу фазу. Важливо не забувати, що кожен день і щогодини гинуть українці за свою свободу в боротьбі проти нацизму, який несе режим путіна. Кожен голос важливий, бо він допомагає рятувати життя. Дякую за можливість бути почутим!».

Макс Барських виступив на Billboard MusicCon у Лас-Вегасі: про що говорив артист

На запитання журналіста, як почався ранок співака 24 лютого, Макс відповів:

«Близько п’ятої ранку мені зателефонувала сестра в сльозах зі словами: «Це почалося». Я не міг повірити власним вухам, але по всій Україні вже були чутні вибухи».

Перше, що зробив співак із початку війни: евакуював свою сім’ю із тимчасово окупованого Херсона. Наступним кроком стало рішення музиканта записатися до лав ЗСУ як резервіст. Макс пояснив, що музика, яка раніше займала весь його час, відійшла на другий план на тлі підтримки та захисту своєї країни від військ росії.

Особливу увагу під час виступу Барських приділив жорстоким звірствам, скоєними російськими окупантами щодо мирного населення:

«Це не просто війна між росією та Україною, це війна між добром і злом. Ті злочини, які коять російські військові не вкладаються в голові: вони ґвалтують жінок та дітей. Навіть зараз, поки ми розмовляємо, вони продовжують бомбардувати «Азовсталь» у Маріуполі, де переховуються жителі міста та тяжко хворі. У цих людей закінчується їжа, медикаменти, вода…» – каже Макс, попереджаючи, що російська пропаганда натякає на незахищеність інших країн від злочинів путінського режиму, зокрема, Польща.

Макс Барських виступив на Billboard MusicCon у Лас-Вегасі: про що говорив артист

На питання про творчі плани на майбутнє Барських не забігає наперед, але має намір почати все спочатку в Європі та США:

«Сподіваюся, що на цих ринках для мене знайдеться місце (усміхається). Вже зараз я працюю над музикою попри складність знайти хоч якесь натхнення. Але та сила, яку я бачу в українських людях, надихає мене, щоб продовжувати писати, говорити про те, що відбувається насправді».

Несподіванкою для присутніх стала новина про бажання Макса повернутися до свого справжнього імені (Миколи Бортніка – прим. ред.) замість сценічного псевдоніма.

Наприкінці панелі артист виконав акустичну версію незавершеної україномовної пісні «Буде весна», написаної у перші дні війни. За словами Макса, композиція буде дописана одразу після перемоги України.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Max Barskih | Макс Барских (@max_barskih)

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos