Now Reading
Михайло Федоров прикрасив обкладинку Wired

Михайло Федоров прикрасив обкладинку Wired

Михайло Федоров прикрасив обкладинку Wired

І розповів про «оцифровування фронту»

 

Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров став головним героєм найвідомішого технологічного медіа Wired. На головній сторінці, автором якої виступив Саша Маслов, політик постав у футболці кольору хакі, прикрашеній золотим тризубцем.

Михайло Федоров прикрасив обкладинку Wired

Кадр доповнює фраза: «Михайло Федоров: оцифрування українського фронту».

Михайло Федоров прикрасив обкладинку Wired

Усередині журналу – інтерв’ю Федорова, в якому він розповів про створення фандрейзингової платформи United24.

Через кілька днів після повномасштабного вторгнення РФ українське міністерство звернулося із закликом до пожертв: Федоров опублікував у Twitter адреси державних криптовалютних гаманців, зібравши мільйони доларів до кінця першого тижня. Ближче до травня міністерство перетворило його на United24 – платформу електронної комерції в один клік, де будь-хто, хто має кредитну картку, обліковий запис Paypal або криптогаманець, міг зробити свій внесок у боротьбу за свободу. На перший погляд, це був радикальний крок для будь-якого уряду – не кажучи вже про воюючий уряд – відкрити свої державні фінанси та ланцюжок військових поставок для пожертв від громадськості.

Михайло Федоров прикрасив обкладинку Wired

Читать также
Михайло Федоров прикрасив обкладинку Wired

«Але світ ще не бачив такого повномасштабного вторгнення, яке транслювалося у прямому ефірі цілодобово та без вихідних. Якби ми чекали, що люди робитимуть пожертвування через вже існуючі організації, вони б надходили на потреби України дуже повільно, або не надходили б взагалі», – каже Федоров.

З початку війни United24 зібрав 350 мільйонів доларів на закупівлю дронів, відновлення будинків та фінансування операцій з розмінування. Він залучив знаменитостей від Хемілла до Барбри Стрейзанд та Imagine Dragons, тим самим допомагаючи утримувати конфлікт у суспільній свідомості по всьому світу, даючи звичайним людям можливість відчути, що вони беруть участь у боротьбі України за виживання, що, за словами Федорова, важливіше за кошти.

«Так само, як президент розмовляє з людьми за кордоном в ефірі або на сцені, так само United24 розмовляє зі звичайними людьми. Головна мета United24 – не сам збір коштів, а інформування людей у всьому світі про те, що відбувається в Україні», – наголосив Федоров.

Фото: Wired

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos