Now Reading
Міністр культури Олександр Ткаченко подав у відставку

Міністр культури Олександр Ткаченко подав у відставку

Міністр культури Олександр Ткаченко подав у відставку

Не витримав «серіальної» критики

 

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко подав у відставку. Про це урядовець повідомив у своєму Telegram-каналі. Напередодні він приніс заяву прем’єр-міністру Денису Шмигалю.  Причина – розбжности у поглядах щодо важливості культурних проєктів під час війни.

Днями суспільство сколихнула новина про виділення 400 мільйонів гривень з державного бюджету на зйомки кіно. Зокрема, найбільше галасу наробила стрічка Юрія Горбунова під назвою «СМТ Інгулець».

Міністр культури Олександр Ткаченко подав у відставку

Згідно з інформацією з сайту Prozorro, компанія продюсера та телеведучого має створити серіал до кінця 2023 року. За стрічку держава заплатить 33 мільйони гривень державних коштів: за 24 серії по 25 хвилин у жанрі драмеді. Це неабияк обурило користувачів соцмереж. Люди дорікають, що під час великої війни витрачати гроші на створення комедій, коли армія потребує підтримки – абсурд.

Напередодні звільнити Олександра Ткаченка запропонував президент Володимир Зеленський. У своєму зверненні він повідомив, що попросив прем’єр-міністра знайти заміну урядовцю. Президент наголосив, що нині найбільше державних коштів має йти на оборону.

Нагадаємо, за час роботи на посаді глави Мінкульту на адресу Олександра Ткаченка неодноразово надходила критика щодо його керівницької політики. Наприклад, Ткаченко виступив проти закриття музею Булгакова у Києві, до чого закликала Спілка письменників України. Також не виключав співпрацю з «корисними» росіянами після війни. Ще у листопаді 2021-го Ткаченко заявляв про свою відставку, однак з уряду тоді не пішов.

 

Фото: Facebook Олександра Ткаченка

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos