Now Reading
Monatik, Kazka та інші: слухаємо гарячі музичні премʼєри тижня

Monatik, Kazka та інші: слухаємо гарячі музичні премʼєри тижня

Monatik, Kazka та інші: слухаємо гарячі музичні премʼєри тижня

Додаємо у плейлист!

 

Попри те, що літо у самому розпалі, українські артисти невтомно працюють, аби потішити своїх шанувальників музичними новинками. Так, свіжі релізи випустили Monatik, Kazka, Alena Omargalieva і не тільки. Редакція INSIDER.UA зібрала найяскравіші прем’єри цього тижня.

 

«Кружить» від MONATIK

Український артист MONATIK презентував першу збірку відремонтованих хітів під назвою «Repaired», в який увійшли нові версії його легендарних пісень. Серед них зазвучала українською композиція «Кружить».

Ця пісня є символом його творчості та стилю, і вона відображає його вплив на українську та світову музичну сцену. У цій пісні відчувається фірмовий ритм артиста, захоплюючий мелодійний хід та виразне виконання, яке всі так люблять.

 

«не та Любов» від KAZKA та Tricky Nicky

Фронтвумен гурту KAZKA Саша Заріцька та тіктокер й репер Tricky Nicki презентували спільну відверту пісню про не взаємні почуття та власні пережиті емоції.

«Ми знаємо, наскільки стосунки можуть бути болючими, тому віримо, що «не та Любов» знайде відгук у серцях багатьох людей, які пережили подібний досвід. Рядки пісні стануть нагадуванням про те, як важливо бути чесним із собою та іншими», — кажуть артисти.

 

«Метелики» від Alena Omargalieva 

Alena Omargalieva потішила шанувальнків новим літнім треком «Метелики», у якому поєднала свій фірмовий стиль: денс-поп звучання та ніжний жіночий вокал. Пісня сповнена почуттів та емоцій, які переносять у світ безмежного тепла, полумʼя пристрасті та метеликів, що починають пурхати в животі. За словами співачки, її нова пісня дає можливість поринути у власний Всесвіт і знайти безпечний простір всередині себе у цей складний час.

Читать также
Monatik, Kazka та інші: слухаємо гарячі музичні премʼєри тижня

«Так добре іноді згадати як це — кохати поза небезпекою, без мінору. Трек «Метелики» для мене — музичний простір, де на декілька хвилин можна бути вільним від навколишнього світу. Я буду рада, якщо кожен, хто його слухатиме, відчує те ж саме».

 

«Ми йдемо» від YAKTAK

YAKTAK потішив прихильників новим синглом. У композиції «Ми йдемо» виконавець співає про рішучість і силу людей, які об’єднуються заради спільної мети. Мова йде про досягнення перемог і повернення того, що належить їм по праву. Трек розповідає про віру у найкраще майбутнє для нашого народу. Вона передає глибокі почуття братерства та підтримки.

Своєю піснею YAKTAK вирішив закликати українців до об’єднання і нагадати про те, що разом можна подолати будь-які труднощі. Шанувальники вже назвали цю композицію неофіційним гімном України на Євро-2024.

Фото: пресслужба KAZKA

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos