Now Reading
Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22

Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22

Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22

Аристократична, елегантна, універсальна

 

Поки ми ховаємося від холодів під товстими ковдрами, український бренд BOBKOVA представляє круїзну колекцію одягу для тих, хто в холодну пору року тішить себе сонячним промінням у спекотних країнах.

До неї увійшли розслаблені костюми, сукні-комбінації, жакети-сорочки, комбінезони, легкі сукні А-подібного силуету.

Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22

Для їх створення дизайнер використовувала різні види тканин: шовк, шкіру, льон та незвичайний трикотаж.

Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22

Обличчям кампейну виступила Оксана Левченя, художниця та творець килимової майстерні OLK Manufactory. Саме вона надихнула власницю бренду на створення лінійки.

«В Оксані поєднані всі цінності бренду: інтелект, витонченість, творчість і талант, – каже Христина Бобкова, – вона втілення жінки BOBKOVA, у нас дуже багато спільних переконань та прагнень: про унікальність, екологічність, усвідомлене споживання, продовження українських ремесл, про бажання зробити цей світ естетичнішим, добрішим і кращим. Зняти Оксану Левченю у кампейні бренду – це давня ідея моя та Стефана Лісовського, і ось, за підтримки нашого стиліста Надії Шаповал, це сталося. Ця зйомка – одна з моїх найулюбленіших».

Колірна гама лінійки представлена ​​в білих, синіх, оранжевих та зелених тонах.

Читать также
Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22

Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22

Крім яскравої палітри, візуальний референс посилений декоративними гудзиками з перламутром, а також аксесуарами, виконаними з використанням каменів Swarovski та натуральних морських черепашок.

Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22

«BOBKOVA – це дуже чесна жіночність, без загравань та кокетства. У лаконічності та стриманості я почуваюся найбільш комфортно. Це одяг, який неможливо розлюбити, як не можна розлюбити свободу бути собою, – каже Оксана Левченя, – у цьому одязі стираються нав’язані стереотипні ролі: костюм чи сукня – все елегантно і говорить про суть, а не про антураж. Цінність кожної речі в її унікальності та естетичній досконалості».

Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22Морські мотиви у новій колекції BOBKOVA SS’22
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos