Now Reading
Мстислав Чернов та Євген Малолєтка отримали Пулітцерівську премію

Мстислав Чернов та Євген Малолєтка отримали Пулітцерівську премію

Мстислав Чернов та Євген Малолєтка отримали Пулітцерівську премію

«За служіння суспільству»

 

Українські журналісти Мстислав Чернов та Євген Малолєтка, які працюють у Associated Press, отримали Пулітцерівську премію 2023 року у номінації «За служіння суспільству».

Під час російської облоги Маріуполя Чернов та Малолєтка перебували у місті. Двадцять днів вони були чи не єдиними журналістами, які знімали місто та його населення під постійними обстрілами армії РФ. Зокрема, вони зробили репортаж із Маріупольського пологового будинку, на який російські окупанти цілеспрямовано скинули кілька бомб.

Мстислав Чернов та Євген Малолєтка отримали Пулітцерівську премію
Українські співробітники МНС та волонтери виносять поранену вагітну жінку з пологового будинку, який постраждав внаслідок обстрілу. Україна, Маріуполь, 9 березня 2022 року. Жінка та її дитина загинули після того, як росія розбомбила пологовий будинок, де вона мала народжувати. Автор – Євген Малолєтка.

Ці кадри журналісти вважають свідченнями того, що собою представляє вторгнення РФ на територію України: це не спецоперація, не якісь точкові удари по інфраструктурі, це – знищення людей, цілих міст, знищення українського народу.

Пулітцеровська премія – єдина, до якої додається золота медаль.

Разом із Черновим та Малолєткою премію здобули продюсерка Василиса Степаненко та європейська кореспондентка агенції Лорі Хіннант.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos