Now Reading
На честь Дня захисту дітей: Ольга Навроцька представила дитячу казку свого авторства

На честь Дня захисту дітей: Ольга Навроцька представила дитячу казку свого авторства

На честь Дня захисту дітей: Ольга Навроцька представила дитячу казку свого авторства

Дизайнерка заявила про себе як про письменницю.

Сьогодні у всьому світі відзначають День захисту дітей. Ольга Навроцька підготувала малюкам особливий подарунок: дитячу аудіо-казку «Свинокролики» власного авторства. Головний герой – фантазійний персонаж Микуша, для якого автор навіть створила окремий акаунт в Інстаграмі – @svinokrolik. Таким чином дизайнерка заявила про себе як про письменницю і обіцяє радувати безліччю цікавих сюжетів. «Тепер моя мрія – стати оповідачем, писати і знімати історії», – зазначає Ольга, втім, зізнається, що «любов до шмоток» нікуди не подінеться.

View this post on Instagram

Доброго ранку!❤️ сьогодні, на день захисту дітей, в нас з @svinokrolik Мікушою прем’єра. Ми довго чекали на неї🙌🏻 У цієї казки багата історія народження. Буду поступово все розповідати. А ви, мої друзі-підписники Завантажуйте на сайти @abuk.ua 🙌🏻❤️ (посилання в шапці профілю) та отримаєте задоволення , бо голос @vitovskavantsa 🧙🏻‍♀️ ❤️ це оксамит. І традиційно я буду віддавати 20% з кожної книги на благодійність. З світу по нитці – море океан 🤗❤️ гарної подорожі 🕊🐻🦄🐽🐰 підписуйтесь на сторінку малюка – там буле багато цікавого 🙌🏻💪🏻

A post shared by Olga Navrotska (@navro) on

«У цієї казки багата історія народження. Буду поступово все розповідати. А ви, мої друзі-підписники, завантажуйте та отримаєте задоволення, бо голос Ірми Вітовської-Ванца – це оксамит. І традиційно я буду віддавати 20% з кожної книги на благодійність. Зі світу по нитці – море-океан», – презентувала Ольга своє творіння фоловерам. Завантажити аудіо-книгу, яка ще не видавалася ані в друкованому, ані в електронному вигляді, всього за 125 грн можна тут.

На честь Дня захисту дітей: Ольга Навроцька представила дитячу казку свого авторства

В центрі сюжету – історія про маленького свинокролика Мікушу, який разом із друзями вирушає у велику подорож і, долаючи випробування, набуває впевненості в собі. У цьому йому допомагають друзі і батьки. Це історія становлення особистості дитини, повна небезпечних пригод, веселих історій і всіляких перемог.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos