Now Reading
На фестивалі Burning Man 2022 з’явилася інсталяція «Тризуб свободи»

На фестивалі Burning Man 2022 з’явилася інсталяція «Тризуб свободи»

На фестивалі Burning Man 2022 з’явилася інсталяція «Тризуб свободи»

На підтримку України

 

У Неваді у розпалі знаменитий фестиваль Burning Man, який в цьому році повернувся до звичного формату після двох років паузи через пандемію. У пустелю Блек-Рок з’їхалися тисячі учасників з усього світу, й у межах цієї масштабної події приділили увагу війні в Україні.

Так, у мережі вже з’явилися світлини величезної інсталяції з тризубом, яку встановили в литовсько-американському таборі Amber Dust, щоб виразити підтримку Україні у боротьбі за свободу та демократичні цінності. Арт-об’єкт Freedom Trident («Тризуб свободи») має висоту близько 4,8 метрів. Він створений з фанери та зібраний стільниковим способом.

На фестивалі Burning Man 2022 з’явилася інсталяція «Тризуб свободи»
ph @eleonora.la

«Ми обрали герб України, який, як вважають, виник як родовий символ, синтез божественних стихій вогню та води у проявленому світі. Три точки, три світи та трійці завжди присутні в людській міфології та культурі. Сьогодні тризуб є символом єдності та свободи. Символ наполегливості та цілеспрямованості, символ боротьби за свободу та демократію. Мудрість, закладена в тризубі, універсальна», – пояснюють ідею арт-об’єкту художники.

Наприкінці фестивалю інсталяцію планують розібрати та подарувати українській діаспорі Південної Каліфорнії, хоча зазвичай всі скульптури спалюють у вогні в останній день заходу. Цьогоріч фестиваль триватиме до 5 вересня.

Фото обкладинки: @vilnishkis

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos