Now Reading
На Кім Кардаш’ян подали до суду

На Кім Кардаш’ян подали до суду

На Кім Кардаш’ян подали до суду

Її beauty-бренд Skkn звинувачують у порушенні авторських прав

 

Марка з догляду за шкірою Кім Кардаш’ян Skkn by Kim зіткнулася з першим судовим позовом. Через місяць після запуску лінійки разом із косметичною компанією Coty Inc. Кардаш’ян отримала повідомлення з суду: нью-йоркський бренд Beauty Concepts звинуватив зірку та її партнера в порушенні авторських прав.

Бренд Beauty Concepts, що належить Сідні Лансфорд, також продає засоби догляду за шкірою і надає косметичні послуги під торговою маркою Skkn+. У позові стверджується, що Лансфорд звернулася до Кардаш’ян та Coty Inc. з проханням відмовитися від своїх планів щодо використання товарного знака. Сінді також заявляє, що Кім та її партнер були повідомлені про можливу плутанину в Управлінні патентами та товарними знаками США, але проігнорували попередження і все-таки випустили свій продукт.

Представник Кардаш’ян Майкл Родс дав відповідь Beauty Concepts. За його словами, звинувачення бренду не відповідають дійсності: «Наскільки нам відомо, Beauty Concepts не продають жодних продуктів під маркою Skkn+».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos