Now Reading
Надя Дорофєєва закликає читати українські книги у новому соціальному проєкті

Надя Дорофєєва закликає читати українські книги у новому соціальному проєкті

Надя Дорофєєва закликає читати українські книги у новому соціальному проєкті

Щоб українці стали найчитальнішою нацією в Європі

 

Якщо ви уважно стежите за Instagram Наді Дорофєєвої, то неодноразово помічали, що 32-річна співачка часто проводить вільний час за читанням. Любов до книг Надя вирішила прищепити і своїм шанувальникам, взявши участь у спільному спецпроєкті з книжковою платформою Yakaboo, який стартував 8 серпня, напередодні Дня книголюбу.

Разом вони створили віртуальну книжкову полицю під назвою Dorofeeva. До неї увійшли книги про життя, кохання, розвиток, мотивацію та багато інших, які рекомендує сама співачка.

«Напевно, кожному зустрічались книжки, що не чіпляли, не зацікавлювали. Тому цінно, коли хтось вчасно порекомендує гарну книжку, яку не захочеться відкласти до останньої сторінки. Саме такі я намагалась підібрати – вийшов мікс із книжок про життя, кохання і натхнення, про розвиток, мотивацію і підтримку себе у найважчі моменти, про Україну і українців, про минуле і сучасність. Я не є ментором або професійною читачкою, я просто люблю книжки», – коментує свою книжкову добірку Надя Дорофєєва.

Надя Дорофєєва закликає читати українські книги у новому соціальному проєкті

Читать также
Надя Дорофєєва закликає читати українські книги у новому соціальному проєкті

Співачка сподівається, що за допомогою цього проєкту вона допоможе зробити читання популярним трендом серед молоді, а українців – найчитальнішою нацією в Європі.

«Молодь – це та аудиторія, яку особливо хочеться зацікавити книжками, відірвати від безперервного скролінгу у гаджетах і показати їм дивовижний світ читання. Коли відомі зірки діляться зі своїми прихильниками власними читацькими вподобаннями – це найкраще заохочення. А ще дуже важливо, що українці сьогодні свідомо більше говорять, пишуть, співають, читають українською. Ми цьому радіємо, адже впевнені, що саме через мову відбувається становлення нації. Читаючи українською, ми вдосконалюємо свою мову, а читаючи книжки, що наділені особливими сенсами, вдосконалюємо себе», – зі свого боку коментують Yakaboo.

Важливо відзначити, що читання книг з віртуальної полиці Dorofeeva – не тільки спосіб розширити свій кругозір, а й можливість допомогти: частина коштів, виручених від продажу книг з добірки, буде направлена ​​до благодійного фонду «Соборна». Організація допомагає дітям, які осиротіли із-за війни.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos