Now Reading
Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21

Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21

Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21

В’язані балаклави і бахрома

 

У рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся показ нової колекції бренду Bevza FW’21. Головним натхненням при створенні лінійки став образ княгині Ольги, яка правила Київською Руссю в Х столітті. «Не дивлячись на те, що минулий рік став проблемою для всіх нас, тепер у нас є прекрасна можливість використовувати його як чистий аркуш паперу і привнести в цей світ більш кристалізовані цінності. Цього разу я хочу розповісти вам про княгиню Ольгу. Я присвячую цю колекцію жінці», – поділилася дизайнерка Світлана Бевза.

Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21

Читать также
Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21

До колекції увійшли в’язані балаклави, шуба з волокон конопель, накидки з бахромою, костюми, сукні. Одним з головних елементів лінійки став пшеничний колос – символ доброго врожаю і оптимістичного року. Його зображення з’явилося на джинсових спідницях, бахромі, черевиках, сукнях, а також прикрашало волосся моделей у вигляді тонкої пов’язки.

Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21Натхненний образом княгині Ольги: як пройшов показ Bevza FW’21
5 2 votes
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos