Now Reading
NK випустила містичне лірик-відео на нову пісню «Película»

NK випустила містичне лірик-відео на нову пісню «Película»

NK випустила містичне лірик-відео на нову пісню «Película»

Прем’єра дня

 

 

Настя Каменських випустила лірик-відео на пісню «Película» в стилістиці популярного мексиканського свята «El Día de Muertos». В анімаційному ролику NK постає в зовсім новому амплуа — в образі самої Dia De Muertos.

Для NK ця пісня особлива, адже на її створення співачку надихнув найвідоміше і найнезвичайніше свято всіх мексиканців.

«Складно передати словами ті емоції, які ти відчуваєш, коли бачиш усюди барвисті костюми скелетів, статуетки смерті, квіти і свічки. Мене приємно здивувало, наскільки люди можуть спокійно говорити про потойбічне, як про щось хороше і приємне. Адже для мексиканців — це найбільш довгоочікуваний період, коли душі їхніх предків можуть знову прийти до них в будинок і ненадовго возз’єднатися в теплому сімейному колі. Я вірю в силу такого зв’язку і в силу спорідненої підтримки, яка може тривати століттями. Ця магія між колишнім і минулим, допомагає нам творити нове майбутнє», — розповідає співачка.

Враження від побаченого надихнули Настю Каменських на написання пісні «Película», музичної історії про таємну і містичну любов.

Читать также
NK випустила містичне лірик-відео на нову пісню «Película»

«Це історія про таємну прихильність дівчини до чогось могутньому і темного, до її Дракули. Такий зв’язок пробуджує в ній нові бажання і емоції. І не тримає її в минулому, а допомагає відкрити себе нову, гарячу і жагучу», — ділиться NK.

Пісня увійшла до першого іспаномовного альбому «Ecléctica» (буквально «мішанина», «мікс»), який вже доступний до прослуховування на всіх діджітальних майданчиках.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos