Now Reading
Нові груди та ніс: Меган Фокс уперше розповіла про свої пластичні операції

Нові груди та ніс: Меган Фокс уперше розповіла про свої пластичні операції

Нові груди та ніс: Меган Фокс уперше розповіла про свої пластичні операції

Відверто про красу

Спостерігаючи за кар’єрою американської моделі та акторки Меган Фокс, важко не помітити, як змінювалася її зовнішність. З миловидної юної дівчинки вона поступово перетворилася на одну з найсексуальніших жінок планети. Довгий час знаменитість спростовувала чутки про будь-які хірургічні втручання, проте у подкасті Call Her Daddy вона нарешті перерахувала всі свої пластичні операції.

37-річна акторка розповіла, що витратила 30 тисяч доларів на груди своєї мрії. За її словами, перший раз вона збільшила бюст у перерві між зйомками першої та другої частини «Трансформерів», а коли закінчила годувати дітей, то вставила собі максимально можливі для її тіла імпланти.

«Я не люблю операції — моє тіло погано реагує на загальну анестезію.  Лягати під наркоз — це ризик для вашого життя. Тому, коли мені довелося зайнятися грудьми, я подумала: «Слухай, якщо ти збираєшся приспати мене, якщо я хворітиму два місяці через загальну анестезію… мені краще прокинутися з найбільшими грудьми, які ти можеш помістити в моє тіло». І мій лікар зробив саме це. Проте мої груди не такі вже й великі, просто вони мають вигляд великих на моєму тілі, бо моє тіло крихітне», — каже Меган.

Вона також зізналася, що робила пластику носа, коли їй було трохи за 20, але заперечила, що робила цю процедуру сім чи вісім разів.

Що стосується обличчя, то вона колола ботокс та філлери, але не робила підтяжку й не використовувала нитки. Це нехірургічна процедура, призначена для підтяжки обвислої шкіри і стимуляції вироблення колагену.

«Це не через якісь моральні міркування, я просто не вірю, що вони працюють, і я також боюся, що вони завадять, коли мені справді знадобиться підтяжка обличчя».

Читать также
Нові груди та ніс: Меган Фокс уперше розповіла про свої пластичні операції

Водночас Фокс мріє про більші сідниці, проте зауважує, що це наразі неможливо.

«Від цієї операції дуже важко відновитися. По суті, це приблизно три місяці, коли тобі доведеться спати на животі. Ти в синцях на цілу вічність! Якщо я коли-небудь це зроблю, якщо я переживу цю операцію, ви здивуєтеся результату», — запевняє акторка.

Фото: Instagram @meganfox

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos