Now Reading
Новий сезон Ukrainian Fashion Week стане міжнародним

Новий сезон Ukrainian Fashion Week стане міжнародним

Новий сезон Ukrainian Fashion Week стане міжнародним

Безпрецендентний формат

 

2022 року Ukrainian Fashion Week відзначає своє 25-річчя. З цієї нагоди планувалася низка яскравих подій, включаючи лютневий та вересневий Тижні моди, проте через жорстоку війну, розв’язану росією проти України, 51-й сезон UFW опинився під загрозою.

Тому організаторами Українського Тижня моди було ухвалено рішення запустити ініціативу під назвою Support Ukrainian Fashion, головною метою якої є підтримка локальних дизайнерів.

Зокрема, представники UFW звернулися до організаторів Тижня моди в Європі та США з проханням представити дизайнерів України, щоб їх нові колекції SS’23 продемонстрували на світових подіумах. На їхнє прохання вже відгукнулися Malta Fashion Week & Awards, Budapest Central European Fashion Week, Mercedes-Benz Fashion Week Berlin, Transilvania Fashion Festival, Vienna Fashion Week, MBFW Madrid, Brussels Fashion Week, Vegan Fashion Week.

Новий сезон Ukrainian Fashion Week стане міжнародним

Завдяки безпрецедентній міжнародній підтримці дизайнери, які всупереч жорстоким обставинам продовжують творити та підтримувати українську армію, не втрачають цей сезон. Виходить, 51-й сезон Ukrainian Fashion Week стане міжнародним.

«У 1997 році Український Тиждень моди закликав дизайнерів об’єднатися для створення в Україні fashion індустрії й став цією об’єднуючою силою в країні. З моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну ми всі живемо у стані неймовірного стресу та виживання, який відчуває кожен з нас у всіх куточках нашої країни.  Проте українські дизайнери під час війни знайшли у собі сили створювати нові колекції, щоб розповісти всьому світу про українську стійкість і мужність, показати українську національну ідентичність через моду, яка є невід’ємною частиною культури України», – зазначає Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos