Now Reading
Нову головну редакторку Teen Vogue звинувачують у расизмі

Нову головну редакторку Teen Vogue звинувачують у расизмі

Нову головну редакторку Teen Vogue звинувачують у расизмі

Лише вибачень читачам недостатньо

 

На початку березня видання Teen Vogue представило нову головнуредакторку – 27-річну Алексі Маккеммонд. Втім, новина викликала обурення у громадськості. А все через старі твіти Алексі, в яких вона відгукувалася про азіатів. Зокрема, майже 10 років тому Маккеммонд написала в Twitter про свого знайомого, що він «дурний азіат», а також зізналася, що «втомилася від азіатів».

Після того, як скріншоти архівних постів журналістки з’явилися в мережі, акаунт Teen Vogue в Instagram буквально засипали скаргами і негативними коментарями. «Це був один з найважчих тижнів у моєму житті через той біль, який мої слова заподіяли багатьом з вас. Я перепрошую за свої старі расистські та гомофобні твіти, не може бути ніякого виправдання для увічнення цих жахливих стереотипів», – вибачилася перед громадськістю Маккеммонд.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Alexi McCammond (@aaaaaaaalexi)

Однак лише вибачень виявилося недостатньо. На думку читачів, Teen Vogue позиціонує себе як інклюзивний журнал, тому такий бекграунд головної редакторки неприйнятний. «Сподіваюся, бренди більше не будуть купувати рекламу в цьому виданні», – написав один з читачів. А інші й зовсім закликають Алексі відмовитися від посади. Якими будуть подальші дії видавництва Condé Nast, невідомо. Але ситуація з Алексі Маккеммонд у черговий раз доводить: інтернет пам’ятає все.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Teen Vogue (@teenvogue)

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos