Now Reading
Обкладинку Vogue прикрасили одразу 40 легендарних жінок різних поколінь

Обкладинку Vogue прикрасили одразу 40 легендарних жінок різних поколінь

Обкладинку Vogue прикрасили одразу 40 легендарних жінок різних поколінь

Феєричне прощання

 

Британський Vogue зібрав для своєї обкладинки 40 знаменитих ікон моди. Унікальною фотосесією головний редактор глянцю Едвард Еннінфул підбив підсумки своєї майже семирічної роботи і представив фінальний номер, зроблений під його керівництвом.

«Кінець епохи. Після шести з половиною років і 153 зірок з обкладинок – серед яких 40 легендарних жінок, які сфотографувалися разом у Нью-Йорку для нашого березневого випуску – 76-те й останнє для Едварда Еннінфула видання British Vogue», – повідомили на офіційній сторінці глянцю у соцмережі.

Обкладинку Vogue прикрасили одразу 40 легендарних жінок різних поколінь

Еннінфул присвятив номер жінкам, з якими співпрацював із 2017 року – кожна зі знаменитостей з’являлася на обкладинці журналу, тож на прощання він вирішив зібрати їх разом. У результаті в одному кадрі позували моделі, акторки, співачки, бізнеследі та легенди спорту: Вікторія Бекхем, Сельма Блер, Наомі Кемпбелл, Джуді Комер, Майлі Сайрус, Сінді Кроуфорд, Кара Делевін, Джейн Фонда, Джіджі Хадід, Кайя Гербер, Сальма Гайєк, Лінда Євангеліста, Дуа Ліпа, Кейт Мосс, Аня Тейлор-Джой, Серена Вільямс, Опра Вінфрі та інші.

«Я розіслав запити жінкам, які з’являлися на обкладинці Vogue з моменту виходу мого першого номера в туманному минулому 2017 року. Було призначено дату. Я затамував подих на кілька тижнів. Чи зможуть 40 найзатребуваніших і благословенніших жінок на землі зібратися в одній студії в Нью-Йорку в один день у грудні, щоб зробити один знімок разом. І вони приїхали. З Лондона, Нью-Йорка, Парижа, Мілана, Лос-Анджелеса та інших міст вони з’явилися, як уві сні», – прокоментував головний редактор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British Vogue (@britishvogue)

Зйомки відбувалися в студії на Мангеттені. Усі зірки були одягнені в чорні та білі вбрання. Над проєктом працювало понад 40 фахівців із зачісок та макіяжу і команда стилістів, щоби врешті створити для фотосесії єдиний модний образ. Над фінальним знімком працював знаменитий фотограф Стівен Мейзел.
Фото: @britishvogue

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos