Now Reading
Офіційно: Деніел Лі залишає посаду креативного директора Bottega Veneta

Офіційно: Деніел Лі залишає посаду креативного директора Bottega Veneta

Офіційно: Деніел Лі залишає посаду креативного директора Bottega Veneta

Він перебував на цій посаді три роки

 

Учора модну індустрію вразила несподівана новина – британський дизайнер Деніел Лі залишає посаду креативного директора Bottega Veneta після трьох років роботи. Причин такого рішення не називають.

«Bottega Veneta та Деніел Лі оголошують про своє спільне рішення припинити співпрацю. Він привніс до Будинку нову енергію і зробив величезний внесок у той новий імпульс, яким Bottega Veneta насолоджується сьогодні», – йдеться у заяві Kering.

Хто займе його місце, поки що невідомо. Kering обіцяє назвати ім’я нового дизайнера найближчим часом. Сам Лі також не говорить про свої подальші професійні плани.

«Мій час у Bottega Veneta був неймовірним. Я вдячний за те, що працював із винятковою та талановитою командою, і я нескінченно вдячний усім, хто брав участь у створенні нашого бачення. Дякую Франсуа-Анрі Піно за його підтримку та за можливість стати частиною історії Bottega Veneta», – зазначив Лі у своїй заяві.

Додамо, Деніела Лі називають одним із найвідоміших молодих дизайнерів. За час роботи на посаді креативного директора він встиг перетворити марку на одну з найвідоміших на ринку. Дизайнер створив такі відомі речі, як сумки The Pouch та Padded Cassette, босоніжки Lido та Feather Dot. До нього Bottega Veneta понад 17 років очолював Томас Майєр.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos