Now Reading
Офіційно: «Євробачення» – 2023 пройде не в Україні

Офіційно: «Євробачення» – 2023 пройде не в Україні

Офіційно: «Євробачення» – 2023 пройде не в Україні

Через поточну ситуацію в країні 

 

Завдяки грандіозній перемозі реп-групи Kalush Orchestra наступний пісенний конкурс «Євробачення» мав пройти в Україні. Проте через поточну ситуацію в країні Європейський мовний союз (EBU) ухвалив рішення, що захід відбудеться поза територією України. Швидше за все, конкурс прийме Великобританія, оскільки їхній представник Сем Райдер із піснею Space Man посів на шоу друге місце.

«EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість вивченню всіх сценаріїв протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra’s 14 травня в Турині, та поділитися своїм сумом і розчаруванням з приводу того, що конкурс наступного року не може бути проведений в Україні. В результаті цього рішення EBU розпочне переговори з BBC (Національне телебачення Великобританії – прим. ред.) про можливе проведення конкурсу у Великій Британії. Ми повністю прагнемо того, щоб перемога України знайшла відображення у шоу наступного року. Це буде для нас пріоритетом у наших дискусіях із можливими «господарями» конкурсу», – сказано у повідомленні EBU.

Читать также
Офіційно: «Євробачення» – 2023 пройде не в Україні

Водночас, з українського боку, напередодні заявили про готовність провести «Євробачення». З урахуванням військового стану до процесу організації мали намір залучити Міністерство оборони та Міністерство внутрішніх справ України.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos