Now Reading
«Океан Ельзи» випустив кліп на пісню 15-річної давності

«Океан Ельзи» випустив кліп на пісню 15-річної давності

«Океан Ельзи» випустив кліп на пісню 15-річної давності

Аби допомогти українським саперам

 

«Океан Ельзи» випустили оновлену версію пісні «Я їду додому», оригінал якої було презентовано ще п’ятнадцять років тому.

Разом із треком вийшов і кліп, у якому розповідається історія української саперки. Вона вирушає на фронт і проходить надважкий шлях повернення додому разом із рештою українців.

Нова робота групи є частиною благодійної кампанії «Нам тут жити» від «Київстар» та фонду «Повернись живим», мета якої зібрати 175 тисяч гривень на забезпечення транспортом та необхідним для розмінування обладнанням 146 інженерно-саперних груп ЗСУ.

«За останні роки багато звичних для нас слів набули нових значень. Так і наша пісня, написана понад 15 років тому, сьогодні звучить зовсім інакше: з болем, але з вірою у краще. Від початку повномасштабної війни я побував у багатьох деокупованих містах і селах, де на власні очі бачив масштаб нашої біди. А разом із тим бачив і чув, як сильно люди хочуть повернутися додому. Завдяки кампанії «Нам тут жити» кожен із нас може допомогти очистити українські території від мін, щоб якомога більше українців змогли нарешті промовити: «Я їду додому», – коментує фронтмен гурту Святослав Вакарчук.

«Океан Ельзи» випустив кліп на пісню 15-річної давності
Кадр із кліпу «Я їду додому»

Кожен бажаючий може приєднатися до ініціативи, зробивши внесок на сайті, оформивши підписку на щомісячну пожертву або підключивши послугу «Суперсила Допомога ЗСУ».

Читать также
«Океан Ельзи» випустив кліп на пісню 15-річної давності

Учасники гурту «Океан Ельзи» вже долучилися до збору та перерахували від себе 500 тисяч гривень на розмінування українських територій.

«Океан Ельзи» випустив кліп на пісню 15-річної давності
Кадр із кліпу «Я їду додому»

«Через підрив росіянами Каховської ГЕС та підтоплення Херсонщини українським саперам доведеться заново опрацьовувати раніше обстежені ділянки. Відомі нам координати замінованих територій більше не актуальні, адже течія відносить протитанкові та протипіхотні міни окупантів. Міни також можуть бути замулені, під глибшим шаром ґрунту. Отже, тепер роботи у саперів ще більше, і вона ще складніша. Тому ми просимо українців долучатись і допомагати саперам у розмінуванні країни», – призвав Андрій Гаваза, інструктор фонду «Повернись живим» із мінної безпеки.

Кошти від монетизації кліпу також будуть додані до збору. Тож дивимося прем’єру!

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos