Now Reading
Оля Полякова дебютувала у грузинських «Танцях із зірками»

Оля Полякова дебютувала у грузинських «Танцях із зірками»

Оля Полякова дебютувала у грузинських «Танцях із зірками»

«Ми танцювали про Україну»

 

Учора стартував новий сезон грузинських «Танців із зірками», однією з учасниць якого стала українська співачка Оля Полякова. Її партнером виступив хореограф Максим Єжов, який свого часу був учасником української адаптації проєкту у парі з телеведучою Лесею Нікітюк.

Разом вони виконали віденський вальс під пісню «Обійми» гурту «Океан Ельзи». Судді оцінили виступ пари у 14 балів із 30 максимальних.

На паркет співачка вийшла у невагомій сукні, декорованій українським орнаментом, Макс постав у військовій формі.

 

«Ми танцювали про Україну. Ми танцювали про те, що сьогодні переживають мільйони людей, коли чоловіки йдуть захищати рідну землю, а жінки танцюють вальс… наодинці», – прокоментувала танець Оля.

Під час ефіру співачка розповіла про благодійний проєкт «Незламні», у межах якого вона допомагає збирати кошти на протезування українців, які постраждали від російського вторгнення.

Читать также
Оля Полякова дебютувала у грузинських «Танцях із зірками»

«Я впевнена, що у кожного свій фронт, тому перший ефір я присвячую благодійному проєкту «Незламні», аби розповісти якомога більшій кількостi людей про справу, якою я живу останнім часом», – зазначила артистка.

До речі, одним із суддів проєкту є ексучасник українського шоу «Холостяк», бізнесмен Іраклі Макацарія, який із перших днів війни підтримує українців та засуджує дії росії.

Нагадаємо, раніше на міжнародній арені «Танців із зірками» постала Джамала. Вона взяла участь у польській версії танцювального шоу, щоб привернути увагу світової спільноти до війни в Україні та зібрати кошти на допомогу українцям.

4.5 2 votes
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Все права защищены.