Now Reading
Підбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка Джейкобса

Підбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка Джейкобса

Підбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка Джейкобса

Королю епатажу – 58!

 

Сьогодні американський дизайнер і творець однойменного бренду Marc Jacobs Марк Джейкобс відзначає свій 58-й день народження. Вже складно уявити, яким би був світ fashion без Марка – одного з найяскравіших персонажів в американській моді. Він просто обожнює епатувати публіку та не боїться залишатися самим собою – ні на подіумі, ні в особистому Instagram.

Підбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка Джейкобса

У той час, як одні інфлюенсери продовжують вести акаунти у витриманих відтінках, Instagram Марка – суцільна вечірка! Тут вам і блискітки, і яскравий манікюр, і ефектні аксесуари, і масивні підбори. А чого тільки варті модні look дизайнера, в яких Джейкобс з’являється не тільки на світських вечірках, але і в звичайному житті. Наприклад, леопардове пальто, рожеві блискучі шорти і ботильйони на величезній платформі – в такому аутфіты Марк прийшов вакцинуватися від Covid-19. З нагоди дня народження дизайнера розглядаємо найяскравіші образи іменинника в Instagram.

Підбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка ДжейкобсаПідбори та яскравий манікюр: неординарний Instagram іменинника Марка Джейкобса
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos