Now Reading
Пішов з життя легендарний телеведучий Ларрі Кінг

Пішов з життя легендарний телеведучий Ларрі Кінг

Пішов з життя легендарний телеведучий Ларрі Кінг

Йому було 87 років

 

На 88-му році життя в Седарс-Синайському медичному центрі в Лос-Анджелесі помер легендарний телеведучий Ларрі Кінг. Про це повідомили його родичі на сторінці в Twitter. Причина смерті не вказується, проте відомо, що три тижні тому Кінг був госпіталізований з коронавірусом. Крім цього, він багато років боровся з різними хворобами: в 2019 році він втретє переніс інфаркт, в 2017-му – пройшов курс лікування від онкології, також у нього діагностували діабет.

У минулому році телеведучий протягом одного місяця втратив двох дітей. Через рак легенів померла його 51-річна дочка Чая, а від серцевого нападу помер 65-річний син Енді.

На рахунку Ларрі Кінга – понад 50 тисяч інтерв’ю з селебріті, політиками, бізнесменами. З 1985 по 2010 Кінг вів на CNN популярну передачу Larry King Live, яка потрапила до Книги рекордів Гіннесса як найтриваліше шоу з беззмінним ведучим. З 2012-го він шоу Larry King Now на Hulu.

Пішов з життя легендарний телеведучий Ларрі Кінг

«Хоча саме його ім’я фігурувало в назвах шоу, Ларрі завжди вважав головною зіркою програми учасника інтерв’ю, а себе – лише безстороннім посередником між гостем і аудиторією. Чи то інтерв’ю з президентом США, іноземним лідером, селебріті, одіозним персонажем або звичайною людиною, Ларрі любив задавати короткі, прямі й нескладні питання. Він вважав, що короткі запитання зазвичай дають найкращі відповіді, і не помилявся в цьому», – йдеться в некролозі Ora Media, співзасновником якого був Кінг.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos