Now Reading
Помер дизайнер Альбер Ельбаз

Помер дизайнер Альбер Ельбаз

Помер дизайнер Альбер Ельбаз

Йому було 59 років

 

Вчора в Американському шпиталі в Парижі, у віці 59 років пішов з життя знаменитий дизайнер Альбер Ельбаз, повідомляє видання WWD. Інформацію підтвердили в компанії Compagnie Financière Richemont – партнера Ельбаза у останньому модному проєкті дизайнера AZ Factory. Причина смерті поки не повідомляється.

Помер дизайнер Альбер Ельбаз
Альбер Ельбаз, 2015

«Я втратив не тільки колегу, а й любого друга, – цитує засновника і голову Richemont Йоганна Руперта WWD. – Альбер мав заслужену репутацію однієї з найбільш яскравих і улюблених фігур в модній індустрії. Мене завжди захоплювали його розум, чутливість, щедрість і неприборкана креативність. Він був людиною виняткової теплоти й таланту, і його незвичайне бачення, відчуття прекрасного і емпатія залишили незабутнє враження».

Помер дизайнер Альбер Ельбаз
Рекламна кампанія Lanvin Fall 2012

Альбер Ельбаз був найбільш відомим через ефектне оновлення Lanvin: будучи креативним директором бренда з 2001 по 2015 рік, він дав йому нове дихання і розквіт. Елегантний жіночний дизайн і запаморочливі шоу, в яких панував карнавальний дух, зробили Lanvin одним з найкращих Домів моди в Парижі. Дизайнера завжди дуже цінували за майстерність, близьку до кутюр, а також за яскраву індивідуальність, креативність, гумор і тонке чуття на модні тренди. Покинувши Lanvin, Ельбаз взяв п’ятирічну перерву, і на початку 2021 року запустив AZ Factory – бренд, який об’єднує моду і технологічні сучасні рішення.

«Для мене було великою честю спостерігати за Альбером в його останньому починанні, коли він працював над втіленням своєї мрії про «розумну моду, яка піклується». Його всеосяжне бачення дозволяло жінкам відчувати себе чарівно і при цьому комфортно, завдяки поєднанню традиційної майстерності й технологій – високоінноваціонний проєкт, який був створений, щоб перевизначити галузь», – додав Руперт.

Помер дизайнер Альбер Ельбаз
Альбер Ельбаз на The Fashion Awards 2019 Лондоні

Альбер Ельбаз народився в Марокко, виріс і здобув освіту в Ізраїлі, а в середині вісімдесятих переїхав до Нью-Йорку. Попрацювавши у весільній фірмі, він перейшов до Джеффрі Біна і був його старшим помічником протягом семи років. На міжнародний модний радар дизайнер потрапив, коли очолив французький бренд Guy Laroche в 1996 році, його бачення отримало схвальні відгуки. Пізніше він став біля керма лінії прет-а-порте Yves Saint Laurent Rive Gauche, поки компанію не викупили Gucci Group. Після річної перерви, в 2001-му Ельбаз очолив Lanvin.

Помер дизайнер Альбер Ельбаз
рекламна кампанія Lanvin SS’2013
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos