Now Reading
Помер легендарний fashion-журналіст Андре Леон Теллі

Помер легендарний fashion-журналіст Андре Леон Теллі

Помер легендарний fashion-журналіст Андре Леон Теллі

Йому було 73 роки

 

Учора у віці 73 років пішов із життя Андре Леон Теллі, впливовий фешн-журналіст та колишній креативний директор американського Vogue.

Він помер у нью-йоркській лікарні від невідомої хвороби. Згодом його смерть підтвердив його літературний агент Девід Вільяно.

Теллі був піонером у світі моди, відомим своїми колючими коментарями та яскравим стилем. За свою кар’єру, яка тривала шість десятиліть, Теллі використав своє становище, щоб відстоювати різноманітність на подіумі та за лаштунками у світі моди. Він був довіреною особою Карла Лагерфельда, Валентино, Марка Джейкобса та багатьох інших легендарних дизайнерів.

Помер легендарний fashion-журналіст Андре Леон Теллі

Його кар’єра в моді розпочалася зі стажування у колишнього редактора Vogue Даяни Вріланд у 1974 році. Потім він почав писати для таких видань, як W і New York Times, але саме в US Vogue він зробив собі ім’я, піднявшись службовими сходами, ставши директором відділу новин, а потім креативним директором.

Помер легендарний fashion-журналіст Андре Леон Теллі

Теллі є автором кількох книг, у тому числі «Валентіно», «ALT: Андре Леон Теллі», «ALT 365+» та «Маленька чорна сукня». Він також був героєм документального фільму 2017 року «Євангеліє від Андре».

«Я досі пам’ятаю, як вперше зустріла його, коли почала працювати у Vogue в 2001 році. Я думала, що він буде страшним та злим, але він був повною протилежністю.Він був кумедним, товариським, дотепним, неймовірно розумним, дружнім і ходячою енциклопедією моди. Я ніколи не забуду його гучний голос і сміх», – написала у своєму Instagram Карла Мартінес де Салас, головний редактор Vogue Mexico.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos