Now Reading
Померла ірландська співачка Шинейд О’Коннор

Померла ірландська співачка Шинейд О’Коннор

Померла ірландська співачка Шинейд О’Коннор

Їй було лише 56 років

 

У віці 56 років померла легендарна ірландська співачка та композиторка Шинейд О’Коннор. Сумні новини підтвердила родина знаменитості.

«Ми з глибоким сумом повідомляємо про кончину нашої любимої Шинейд. Її сім’я та друзі дуже засмучені», – йдеться у заяві сім’ї.

Деталі смерті поки що не розголошуються. Відомо, що довгий час співачка страждала на біполярні розлади, тому що в дитинстві мати застосовувала до неї фізичне та сексуальне насильство. Вона також неодноразово зізнавалася, що має схильність до суїциду.

Померла ірландська співачка Шинейд О’Коннор
@oconnor.sinead

Минулого року Шинейд О’Коннор пережила сильне потрясіння – її 17-річний син Шейн наклав на себе руки. Він втік із лікарні, де перебував під наглядом у зв’язку зі спробою суїциду, та вбив себе.

Останній раз співачка виходила у світ у березні, відвідала музичну премію RTÉ Choice Music Prize, у межах якої отримала нагороду за найкращий ірландський класичний альбом I Do Not Want What I Haven’t Got, що вийшов у 1990 році.

Світова популярність прийшла до неї в 1990 року після випуску каверу на пісню співака Prince Nothing Compares To You («Ніщо не може зрівнятися з тобою»).

Читать также
Померла ірландська співачка Шинейд О’Коннор

 

Співачка запам’яталася всьому світу не лише музикою, а й своєю незвичайною зовнішністю – у неї була наголо побрита голова, а на обличчі зазвичай читався сум. Крім цього, вона була відомою громадянською активісткою, виступала за захист прав людини, жінок та біженців, за відокремлення Північної Ірландії від Великобританії та возз’єднання із незалежною Ірландією.

«Всі, бачите, хочуть попзірку. Але я – співачка протесту, мені необхідно полегшити душу, а слава мені ні до чого», – писала вона у своїх мемуарах 2021 Rememberings («Спогади»).

Фото обкладинки: @oconnor.sinead

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos