Now Reading
Померла легендарна актриса, співачка та ікона стилю Джейн Біркін

Померла легендарна актриса, співачка та ікона стилю Джейн Біркін

Померла легендарна актриса, співачка та ікона стилю Джейн Біркін

Їй було 76 років

 

У віці 76 років в своїй паризькій квартирі померла легендарна французська актриса, співачка та икона cтилю Джейн Біркін, повідомляє Le Parisien.

З юних років почала зніматися в кіно, зокрема у таких режисерів як Мікеланджело Антоніоні, Джейк Сміт, П’єр Грімбл тощо. У 1969 році на знімальному майданчику Джейн познаймилася з актором, поетом і музикантом Сержем Гензбуром, для якого відтоді на довгі роки стала музою і дружиною, народивши йому дочку Шарлотту – вона стала відомою співачкою.

Біркін записала з Генсбуром – культовою для французської культури особистістю – знамениту пісню «Je t’aime… moi non plus», а 1976 року вийшов однойменний фільм «Я тебе кохаю… Я тебе теж ні» з Біркін у головній ролі, знятий Генсбуром. За цю роль Біркін була номінована на французьку кінопремію «Сезар». У 1980 Біркін і Гензбур розлучилися.

Загалом у біографії Джейн Біркін десятки фільмів та двадцять альбомів, зокрема концертні. Вона продовжувала зніматися в кіно та займатися музикою до останніх років життя.

Померла легендарна актриса, співачка та ікона стилю Джейн Біркін
Джейн Біркін на Каннському кінофестивалі, 2016

Хоч і була британкою за походженням, Джейн завжди була іконою стиля і надихала французських дизайнерів – саме на її честь модний Будинок Hermes створив сумку Birkin, яка й досі залишається символом розкоші і мрією усіх модниць.

Крім Шарлотти, у Біркін було ще двоє дітей: Кейт Баррі – фотографка, померла в 2013 році, скоївши самогубство, а також Лу Дуайон – співачка і актриса.

Померла легендарна актриса, співачка та ікона стилю Джейн Біркін
Шарлотта Гензбур та Джейн Біркін, 2021

До речі, два роки тому Шарлотта Гензбур випустила документальний фільм із простою назвою Jane by Charlotte – «Джейн очима Шарлотти», показавши свою видатну мати своїми очима.

 

Обкладинка: кадр із фільму «Фотозбільшення»

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos