Now Reading
Позитив – про новий трек «Ничего личного», силу української мови та свою російську аудиторію

Позитив – про новий трек «Ничего личного», силу української мови та свою російську аудиторію

Позитив – про новий трек «Ничего личного», силу української мови та свою російську аудиторію

Сьогодні співак Олексій Завгородній, широко відомий як Позитив, представив кліп на новий трек «Ничего личного» – це остання російськомовна робота у його творчості. Артист розповів редакції INSIDER.UA про ідею відео та пісні, ставлення до української мови, свою російську аудиторію та особистісні трансформації за час війни, а також поділився ексклюзивними кадрами зі зйомок кліпу.

Про ідею треку та відео

Основу пісні «Ничего личного» було написано в перший місяць війни, коли ми виїхали до передмістя Києва разом із сім’єю та деякими колегами, серед яких був Андрій Безкровний – автор україномовного хіта «Дим» гурту «Время и Стекло».

Ми не могли повірити, що все буде настільки серйозно, жахливо та криваво. Звичайно ж, будь-яка новина про вибухи, прильоти, окупацію наших мирних міст — це велика трагедія. Агресія та злість переповнювали нас усіх. Андрій почав писати вірші. Після недавнього ракетного удару по ТЦ у Кременчуці ми згадали про один із його віршів – цього дня мене переповнювали емоції, я вирішив адаптувати його у трек «Ничего личного». Жартома ми називаємо його «треком-диверсантом», адже він написаний російською мовою.

Через цей трек я хочу донести слухачам із країни-агресора та терориста ставлення українців до всього, що абсурдно називають «русским миром»

«Ничего личного» — це моя остання російськомовна робота. Через цей трек хочу донести слухачам із країни-агресора та терориста ставлення українців до всього, що абсурдно називають «русским миром». Ідея відео належить Марку Тельпісу, з яким до цього ми знімали «Перед світанком». Щиро кажучи, великих можливостей для зйомок наразі немає. Все робили самотужки, але завдяки команді вдалося зробити гідну і дуже важливу роботу. Знімали у Бучі та Ірпені.

 

Про подальшу творчість українською мовою

Я за своїм профілем більше автор музики, а музика завжди була інтернаціональною мовою комунікації. Мені простіше, адже всі автори, з якими я співпрацював, спокійно пишуть обома мовами. Вважаю, що всі медійні люди мають бути прикладом для народу та у публічній площині спілкуватися українською мовою. Так само й пісні мають бути написані українською, бо російська — це мова ворога. Наша рідна мова – наша зброя. Українська неймовірно мелодійна, в ній стільки красивих фраз. Зараз переді мною стоїть задача знайти унікальні хукові слова та вирази, які не використовувалися раніше.

Наша рідна мова – наша зброя.

Позитив – про новий трек «Ничего личного», силу української мови та свою російську аудиторію
«Мене дуже вразили текст та зміст цієї пісні. Я відразу зрозумів, що у відео буде чорно-біла стримана картинка, щоб максимально показати весь біль та ненависть за скоєні російськими військовими злочини. Тому частину кліпу ми знімали у Бучі та Ірпені. Мені складно передати словами те, що ти відчуваєш, перебуваючи там, коли розумієш, що там жили люди, які тепер залишилися без своїх будинків, рідних. Думаю, нам із Льошою вдалося висловити емоції, які накопичилися у всіх українців за час війни», – режисер Марк Тельпіс про кліп «Ничего личного».

 

Про хейт у соцмережах на адресу російськомовних українців

Ніяк не ставлюся до цього, хейт був і буде завжди. Народ наразі на сильному емоційному зводі, я це розумію. Запостивши тизер нового треку російською мовою, я зіткнувся з негативними коментарями людей, які не дали собі ж можливості розібратися в тематиці пісні.

Загалом це справа кожного, але, як і казав, я за те, щоб публічні люди спілкувалися виключно українською. Ми маємо відрізняти свою культуру, адже артист — це культурна одиниця тієї чи іншої країни. Хоч би як це звучало, наше важливе завдання — освоїти рідну мову. Ти навчився ходити, їздити на авто, говорити англійською. Нерозумно виправдовуватися, що «це складно».

 

Позитив – про новий трек «Ничего личного», силу української мови та свою російську аудиторію

 

Про особистісні трансформації за п’ять місяців війни

Ми, як нація, стали більш відповідальними та усвідомленими. Артисти, зі свого боку, стали невід’ємною частиною інформаційної війни. Ми показуємо своїм прикладом, яким має бути справжній українець, якому не байдуже те, що відбувається у країні.

Ми працюємо для того, щоб армія була одягнена та взута, щоб переселенці відчували себе знову щасливими людьми та жили повноцінним життям.

Наші цінності змінилися. Щиро кажучи, матеріальне відійшло на другий план. Я пишаюся всіма артистами, які приділяють увагу оточуючим й тим, хто потребує допомоги. Ми працюємо для того, щоб армія була одягнена та взута, щоб переселенці відчували себе знову щасливими людьми та жили повноцінним життям. Ми волонтеримо, беремо участь у благодійних концертах та акціях, привертаємо увагу світової громадськості, щоб наблизити нашу перемогу.

Позитив – про новий трек «Ничего личного», силу української мови та свою російську аудиторію

 

Про російську аудиторію

Моя аудиторія у росії — це досить усвідомлена молодь і, на щастя, не ватна. Я дуже вдячний таким шанувальникам за підтримку України. Від нас вони чують правду та висвітлюють її серед своїх однокласників, друзів та родичів. Вони роблять все посильне для того, щоб здерти отруйну кору пропаганди.

Читать также
Позитив – про новий трек «Ничего личного», силу української мови та свою російську аудиторію

Про допомогу Україні поза медійним фронтом

Я займаюся волонтерською діяльністю та організацією акцій для дітей-переселенців «Амбасадор дитинства» (раніше «Діти — Дітям») по всій Україні. Ми намагаємося допомогти сім’ям, які вимушено покинули домівки, повернутися до повноцінного життя. Над цією ініціативою працюють місцеві психологи, бізнесмени, волонтери. У всіх містах до нас приєднуються відомі артисти, за що я їм дуже вдячний. Наші ініціативи продовжують жити та дарувати свято дітям та їхнім родинам.

Звісно, ​​жоден день не обходиться без допомоги армії. Дуже багато моїх друзів воює, а я шукаю все, що хлопцям необхідно на передовій та в тилу, щоб наша армія була сильною та непереможною.

Позитив – про новий трек «Ничего личного», силу української мови та свою російську аудиторію

Про свій щоденний інфопоток

Інтернет-ресурси, які висвітлюють події, які відбуваються зараз — перше, що читаю і дивлюся. День починається з перегляду новинних телеграм-каналів, YouTube та Інстаграму. Треба розуміти повістку, але повністю занурюватися в це все ж таки не слід, потрібно споживати новини лімітовано.

Що завжди надихало і надихає у такий непростий час – це музика. Я стежу за новими іменами, трендами, стилями, адже будь-якому музикантові та продюсеру треба бути на одній хвилі з тим, що відбувається у світовому шоу-бізнесі. Окрім російського, звичайно. Хоча я й до війни не дуже стежив за ним. Я завжди слухав західні подкасти, був підписаний на західних артистів та дивився виступи західних коміків.

Позитив – про новий трек «Ничего личного», силу української мови та свою російську аудиторію

Про творчі плани після перемоги

Я з першого дня війни в Україні. Максимум, куди я можу виїхати – на благодійні концерти на підтримку України. Артисти потрібні наразі тут, удома. Важливо бути ближче до народу, пліч-о-пліч зі своїми побратимами. Після перемоги поїдемо в тур Україною, по звільнених містах. Внесемо яскраві фарби в життя людей, які пережили цей морок.

У будь-якого артиста з’явиться можливість працювати із закордонними виконавцями, адже Україна тепер на слуху.

Думаю, у будь-якого артиста з’явиться можливість працювати із закордонними виконавцями, адже Україна тепер на слуху. Це можливість для того, щоб українська музика почала виходити на західний ринок, на який нам складно було пробитися. Тепер, поки ці двері відчинені, треба нагадувати, що на карті світу є суверенна Україна, і її народ захищає право на свободу всієї Європи.

5 2 votes
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
4
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos