Now Reading
«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

З нагоди ювілею голови держави 

 

Сьогодні, 25 січня, 45-річчя відзначає президент України Володимир Зеленський. Однією із перших його привітала дружина Олена.

На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала зворушливий пост, доповнивши його спільною світлиною з іменинником.

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

«Мене часто запитують про те, як ти змінився за цей рік. І я завжди відповідаю: «Не змінився. Він той самий. Той самий хлопець, якого я зустріла, коли нам було по сімнадцять». Але насправді дещо змінилося: ти набагато менше усміхаєшся нині. Наприклад, так, як на цьому фото… Я бажаю тобі більше причин для усмішки. І ти знаєш, що для цього треба. Ми всі знаємо. Впертості в тебе вистачить. Головне – щоб вистачило здоров’я. Тож будь здоровий, будь ласка! Я хочу усміхатися разом із тобою завжди. Подаруй мені цю можливість!» – написала перша леді. 

INSIDER.UA приєднується до побажань пані Олени і згадує головні цитати президента, які у цей надскладний для країни рік надихали українців та весь світ. 

Про евакуацію в перший день повномасштабної війни 

«Мені потрібні боєприпаси, а не таксі», – коли президент США Джо Байден запропонував Володимиру Зеленському евакуюватися з Києва.

Про намір захищати нашу країну до кінця 

«Всім доброго вечора! Лідер фракції тут. Голова Офісу Президента тут. Прем’єр-міністр Шмигаль тут. Подоляк тут. Президент тут. Всі ми тут. Наші військові тут. Громадяни суспільства тут. Всі ми тут. Захищаємо нашу незалежність. Нашу державу. І так буде й далі. Слава нашим захисникам. Слава нашим захисницям. Слава Україні», – з відеозвернення Володимира Зеленського, записаного перед будівлею Офісу президента на вулиці Банковій на другий день повномасштабної війни.

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

«Ми нічого не віддамо. І будемо боротися за кожен метр нашої землі, за кожну нашу людину».

«Україна свій вибір зробила. Наша держава більше ніколи не буде жертвою. Не буде просто спостерігачем за життям – в тому числі й своїм життям. Ми можемо, хочемо і будемо субʼєктами в житті. Ось звідки наша сила, наше потужне прагнення до свободи, яку ми виборюємо для себе».

«Ми не здамося. Не опустимо рук. Нас не залякати. Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди».

«Для нас жити в неволі – це не жити. Бути залежними – це не бути. Тому ми не здамося, допоки не проженемо зі свого дому останнього окупанта. І не зупинимось, допоки не звільнимо останній метр української землі».

«Україна не впала. Україна жива та б’ється. Ми перемогли Росію в битві за думки світу. Але битва досі триває. І ми повинні перемогти Кремль на полі битви. Це битва не тільки за землю, за ту чи іншу частину Європи. Це битва не тільки за життя, свободу й безпеку українців чи будь-якого іншого народу, який Росія прагне підкорити. Це битва за те, у якому світі житимуть наші діти й онуки та їхні діти й онуки. Вона визначить, чи буде це демократія – для українців і для американців, для всіх. І наступного року – вирішальний час у ній. Час, коли українська сміливість і американська рішучість мають гарантувати майбутнє нашої з вами свободи. Свободи людей, які стоять за свої цінності» – з виступу Володимира Зеленського перед Конгресом у США.

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

Про вступ до Європейського Союзу

«З нами Європейський Союз буде точно міцніший. Без вас Україна буде самотньою», – з виступу Володимира Зеленського на дебатах під час надзвичайної пленарної сесії Європейського парламенту «Російська агресія проти України».

Про агресію РФ

«У Першій світовій війні загинули мільйони людей. Друга світова війна занапастила десятки мільйонів. Третьої світової війни не буде. Це не трилогія» – з виступу Володимира Зеленського на церемонії нагородження «Золотий глобус».

«Ненависть має програти. Свобода має перемогти. Спочатку – в Україні, а далі – всюди, де тиранія ще спробує підняти голову».

«Ми не можемо скласти зброю, бо інакше ми зникнемо. Як держава, як народ, просто як люди. Росія стріляє на знищення, Україна – для виживання. Війна – національна ідея Російської Федерації. Національна ідея України – мир».

«“Людська ненависть пройде, і диктатори помруть, і влада, яку вони забрали у людей, повернеться до людей. І поки люди вмирають, свобода ніколи не загине…”. З того часу – з тих слів героя Чапліна – людство зняло чимало прекрасних кінокартин. Здавалося, що всі вже зрозуміли, що підкорювати людей можна прекрасним, збираючи їх біля екранів, а не потворним – збираючи їх у бомбосховищах. Здавалося, що всі вже думали, що хорор у вигляді повномасштабної війни, яка може охопити увесь континент, більше не матиме продовження. Але знов, як і тоді, є диктатор. Знов, як і тоді, є війна за свободу. Знов, як і тоді, потрібно, щоб кіно не було німим» – з виступу Володимира Зеленського на відкритті Каннського кінофестивалю.

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

Про російських окупантів

«Нас стільки разів хотіли знищити. Не змогли. Ми пройшли стільки всього! І якщо хтось думає, що, подолавши все це, українці злякаються, зламаються або здадуться – він не знає нічого про Україну. І йому нічого робити в Україні. Иди к себе домой. Защищать русскоязычных людей. Не по всему миру, а в своей стране».

«Мабуть, немає такої неядерної зброї, яку б окупанти ще не застосували проти наших мирних людей. Ось така близькість. Ось така дружба. Ось такий, як говорили в Москві, «розʼєднаний народ».

«Вони хочуть зруйнувати нашу Одесу, але побачать дно Чорного моря, бо вони – дно».

«Україна – держава, де найвищою цінністю є людина. І ми воюємо проти агресора, для якого найвища цінність – це зброя».

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

Про Путіна 

«Обращаюсь к Путину. Уйди с нашей земли. Не хочешь сейчас уйти – сядь со мной за стол переговоров. Я не кусаюсь».

Про закриття повітряного простору над Україною

«Якщо ви не можете закрити небо над Україною зараз – дайте термін, коли це відбудеться. Скільки ще повинно загинути мирних людей, аби достукатися до вас?».

Читать также
«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

«Що ще мають зробити окупанти, скільки ще людей вони мають убити, щоб лідери Заходу, лідери НАТО відповіли позитивно на український запит про безпольотну зону чи про надання нашій державі літаків, яких ми так потребуємо?» 

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

Про світову підтримку

«Якщо світ буде осторонь – він втратить себе. Назавжди. Бо є безумовні цінності. Для всіх однакові. Передусім це життя. Право на життя для кожного. Саме те, за що ми боремось в Україні. Саме те, чого нас хочуть позбавити ці слабкі окупанти. Саме те, що повинен захистити світ».

«Якщо хтось боїться ухвалити необхідні рішення, зокрема для того, щоб ми отримали літаки, танки, необхідну артилерію та снаряди, то це робить цих людей співвідповідальними за катастрофу, яку російські війська створили в українських містах».

«Це війна за цінності. Коли ми переможемо в цій війні, усі європейці зможуть і надалі насолоджуватися своєю свободою. Якщо ж переважатиме та одна людина, яка хоче знищити будь-яку свободу в Україні та Європі, то для всіх на континенті настане чорний час».

«Ми захищаємо свободу, захищаємо людей і робимо все, щоб якнайбільше друзів свободи по всьому світу могли зробити свій внесок у цю боротьбу» з виступу Володимира Зеленського на презентації Фундації Олени Зеленської у Нью-Йорку.

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

Про Раду Безпеки ООН

«Рада Безпеки ООН має напрацювати рішення для миру в Україні. Якщо в ООН не знають, як ухвалити це рішення, то можна зробити дві речі. Або усунути Росію як агресора та джерело війни від блокування рішень щодо її ж таки агресії, її ж війни. І тоді зробити все, що може встановити мир. Або ж показати, як ООН може переформатуватися. І працювати реально заради миру. У разі ж якщо чинний формат – безальтернативний і виходу немає, то далі – лише саморозпуск. Переконаний, що ООН здатна обійтися без третього варіанту», – з виступу Володимира Зеленського під час засідання Ради Безпеки ООН.

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

Про відновлення України 

«Відновлення України зараз має стати таким же історичним прикладом для нашого часу і майбутнього, яким свого часу стало відновлення європейських країн після Другої світової війни».

«Ми обовʼязково відновимо все, що зруйнували окупанти. Кожен із понад двох тисяч освітніх закладів – усі дитячі садочки, усі школи, інститути, університети. А головне – ми збережемо нашу людяність і нашу цивілізованість. А от російське суспільство з такою кількістю вбивць і катів залишиться скаліченим на покоління, причому з власної ж вини».

«Президент тут»: головні цитати Володимира Зеленського, які надихнули весь світ

Про ЗСУ 

«Російський терор спрямований передусім на те, щоб зламати нашу внутрішню силу. Вони нічого не можуть зробити з нами на полі бою. Наші захисники дуже міцні. Такими ж міцними маємо бути й ми з вами».

«Можна знищити стіни, але неможливо знищити фундамент, на якому тримається дух. Дух наших воїнів. Дух усієї країни».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos