Now Reading
Принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації Карла ІІІ

Принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації Карла ІІІ

Принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації Карла ІІІ

Це було очікувано

 

Інформація про те, що принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації його батька, короля Великобританії Карла III, просочилася в публічний простір після того, як герцог з’явився на телеканал ITV, щоб розповісти про почуття провини, які він відчував протягом багатьох років після смерті своєї матері, принцеси Уельської, 1997 року.

«Принца Гаррі було викреслено зі сценарію коронації. Він не матиме офіційної ролі у службі, якщо він прийде. Порушуючи традицію, Чарльз відмовиться від королівських герцогів, які схиляють коліна і віддають шану монарху. Тільки Вільям виконуватиме цю роль», – написав у Твіттері редактор королівської газети.

Принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації Карла ІІІ
Принц Гаррі

Тим часом друзі Вільяма повідомили Sunday Times, що принц «згорає від гніву», але також він «стривожений і засмучений» коментарями Гаррі, які один із друзів назвав «боягузливими».

«Вільям не буде мститися, ніколи не стане, тому що він гідний і неймовірно відданий. Це жорстоко, боягузливо і так сумно, що Вільям продовжує приймати удари. Він мовчить на благо своєї сім’ї та країни», – сказав один із друзів.

Інший додав: «Він стривожений і йому сумно – він зосереджений на дружині та дітях … Він так добре справляється з цим зовні, але всередині він горить».

Принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації Карла ІІІ

Як розповіли королівські інсайдери, принц Гаррі з’явився на ITV, щоб докладно розповісти про свої спогади про зустріч зі скорботними людьми після смерті матері, принцеси Діани.

Герцог сказав, що він і Вільям не могли виявити жодних емоцій у той момент.

«Всі думали і відчували, що знають нашу маму, і дві найближчих їй людини не могли виявити жодних емоцій у той момент», – сказав він ведучому Тому Бредбі.

«Нашій матері подарували 50 тисяч букетів квітів, і ми тиснули людям руки, посміхаючись. Ми не могли зрозуміти, чому їхні руки були мокрими. І лише згодом я зрозумів, що це були сльози», – згадав він сцену біля Кенсінгтонського палацу.

Цікаво, що принц Гаррі довгий час не вірив у смерть матері і був упевнений, що вона інсценувала автомобільну катастрофу. Він повірив у це лише у 23 роки, коли сам побував на місці катастрофи, а також переглянув матеріали справи.

В окремому тизері до інтерв’ю Good Morning America Гаррі каже, що «розлад» у його стосунках із братом «засмутив би» його матір.

Принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації Карла ІІІ
Принц Гаррі і Меган Маркл

Проте в автобіографічній книзі принца Гаррі Spare, яка з’явиться у продажу 10 січня, йдеться, що у братів складні стосунки: 38-річний Гаррі описує 40-річного Вільяма як свого «улюбленого брата», а також як «заклятого ворога».

Читать также
Принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації Карла ІІІ

В одному сенсаційному уривку Гаррі описав сварку, яка закінчилася тим, що принц Уельський схопив його за комір і кинув на підлогу, залишивши його з «подряпинами і синцями на спині» після того, як він приземлився на собачу миску.

«Нічого з того, що я написав… ніколи не було спрямовано на те, щоб завдати болю моїй родині, але книга має зруйнувати ідею про те, що моя дружина якимось чином зіпсувала стосунки між братами», – запевнив Гаррі.

Інші уривки описують, що принц Вільям не хотів, щоб Гаррі виголошував промову шафера на його весіллі.

Також у мемуарах принца згадується і про його батька, нині короля Великобританії Карла III. Зокрема, Гаррі написав, що батько проінструктував його не приводити дружину до вмираючої королеви Єлизавети II, пославшись на «безглузді та неповажні» причини. Розгніваний зневагою Чарльза, Гаррі заперечив: «Ніколи не говори так про мою дружину!». І спонукав того вибачитися.

Принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації Карла ІІІ
Меган Маркл і Єлизавета II

В іншій сенсаційній заяві Гаррі заявив, що Карл III нібито турбувався, чи не затьмарить його славу Меган Маркл, і висловив занепокоєння про необхідність підтримувати її фінансово.

Королівські джерела напередодні інтерв’ю Гаррі з Томом Бредбі заявили, що королівська родина «цілком виснажена потоком дезінформації» від герцога і герцогині Сассекських. Інше джерело додало, що заява герцога про те, що його сім’я відмовилася примиритися з ним – «справжня нісенітниця».

Фото: @theroyalfamily

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos