Now Reading
Привід для гордості: музика українського гурту «ДахаБраха» в новому відео Elie Saab

Привід для гордості: музика українського гурту «ДахаБраха» в новому відео Elie Saab

Привід для гордості: музика українського гурту «ДахаБраха» в новому відео Elie Saab

«Свято життя» від Елі Сааба

 

 

Ліванський бренд Elie Saab, який раніше зняв у своєму лукбуці одразу шістьох українських моделей, використав для презентації своєї нової колекції музику українського гурту «ДахаБраха». У ролику звучать відразу дві композиції з нового альбому «Alambari»: «Sonnet» і «Baby». Короткометражний фільм, знятий в горах Факра, був представлений замість традиційного показу на Тижні моди в Парижі.

Нову весняно-літню колекцію 2021 Елі Сааб задумав у вигляді серії кольорових капсул. Рожевий уособлює квіти бугенвілія, кислотно-зелений — красиве листя, білий відсилає до мрій про мир і безтурботність, тоді як криваво-червоний означає втрати. Так дизайнер всіх закликає мислити позитивно і бути готовими вже скоро забути про локдаун як про кошмарний сон.

Привід для гордості: музика українського гурту «ДахаБраха» в новому відео Elie SaabПривід для гордості: музика українського гурту «ДахаБраха» в новому відео Elie SaabПривід для гордості: музика українського гурту «ДахаБраха» в новому відео Elie SaabПривід для гордості: музика українського гурту «ДахаБраха» в новому відео Elie SaabПривід для гордості: музика українського гурту «ДахаБраха» в новому відео Elie SaabПривід для гордості: музика українського гурту «ДахаБраха» в новому відео Elie Saab
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos