Now Reading
Про Бориса Джонсона зняли мінісеріал This England

Про Бориса Джонсона зняли мінісеріал This England

Про Бориса Джонсона зняли мінісеріал This England

Колишнього прем’єр-міністра Великобританії зіграє Кеннет Брана

 

Британський телеканал Sky Atlantic анонсував драматичний серіал про колишнього прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона. Він отримав назву This England. Загалом планується шість епізодів.

Головну роль зіграє актор Кеннет Брана, найвідоміший за фільмами «Смерть на Нілі» та «Вбивство у «Східному експресі». Заради зйомок у серіалі він одягне протези, щоб бути максимально схожим на Бориса Джонсона. А дружину прем’єр-міністра Керрі Джонсон зіграє Офелія Ловібонд.

Про Бориса Джонсона зняли мінісеріал This England

Серіал This England, режисером якого виступив Майкл Вінтерботтом, намагатиметься розповісти внутрішню історію про те, як колишній прем’єр-міністр Великобританії керував країною під час пандемії COVID-19.

«Якщо у вас ворожа думка про Бориса, ви, мабуть, подумаєте, що серіал занадто м’який щодо нього. А якщо ви любите Бориса, ви, мабуть, подумаєте, що серіал надто суворий до нього», – прокоментував Вінтерботтом.

Незважаючи на те, що серіал заснований на реальних подіях, у ньому буде присутня й художня лінія, в якій говориться, що Керрі дуже впливає на політичний вибір Бориса Джонсона.

Читать также
Про Бориса Джонсона зняли мінісеріал This England

 

Реліз серіалу відбудеться вже наступного тижня, 28 вересня. Його запуск перенесли на тиждень через офіційний період жалоби за королевою Єлизаветою II.

Фото: Sky Atlantic

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos