Now Reading
Продати не можна знищити: Coach звинуватили в соціальній безвідповідальності

Продати не можна знищити: Coach звинуватили в соціальній безвідповідальності

Продати не можна знищити: Coach звинуватили в соціальній безвідповідальності

Бренд під загрозою бойкоту

 

Американський бренд аксесуарів Coach існує з 1941 року. Компанія відразу зарекомендувала себе як виробника преміальної продукції, поставляючи на ринок сумки з висококласної шкіри. Однак недавні події можуть похитнути авторитет марки: днями нью-йоркська екоактивістка Анна Сакс звинуватила керівництво компанії в соціальній безвідповідальності і ухиленні від сплати податків.

В одному зі своїх останніх відео дівчина розповіла, що виявила безліч зіпсованих сумок від Coach. Анна продемонструвала вироби на камеру: кожна модель була порізана і безнадійно пошкоджена.

На думку Анни, цей інцидент розкрив справжнє ставлення бренду до усвідомленого споживання. Дівчина вважає, що таким чином марка обходиться з незатребуваними товарами, щоб знизити податки: вироби спеціально псують, щоб не продавати зі знижкою і списати, як виробничий брак.

При цьому Анна зазначила, що у Coach на сайті є окремий розділ, присвячений продовженню життя речей, марка обіцяє дбати про довговічність своїх виробів і закликає своїх покупців до скорочення споживання.

До того ж, у бренда є програма ремонту власних сумок. Екоактивістка відкрито задала Coach питання, чи зможе за цією програмою марка відремонтувати зіпсовані сумки.

Відеозвернення Анни швидко стало вірусним і набрало мільйонні перегляди.

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Anna Sacks (@thetrashwalker)

 

Coach не став затягувати з відповіддю.

«Тепер ми перестали знищувати пошкоджені і браковані товари в магазинах і прагнемо до максимального збільшення повторного використання таких продуктів в нашій програмі Coach (Re) Loved та інших ініціативах замкнутого циклу», – говориться на офіційній сторінці компанії в Instagram.

Читать также
Продати не можна знищити: Coach звинуватили в соціальній безвідповідальності

 

 

 

 

 

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos