Now Reading
Род Стюарт прихистив багатодітну родину з України

Род Стюарт прихистив багатодітну родину з України

Род Стюарт прихистив багатодітну родину з України

Гідний приклад!

 

Легендарний британський музикант Род Стюарт узяв під опіку багатодітну сім’ю з України, яка була змушена залишити рідну країну через війну, розв’язану РФ.

Бажання допомогти українській родині у музиканта з’явилося після того, як він побачив звірства росіян по відношенню до українського народу в одному із вечірніх випусків новин. Це ужахнуло як самого артиста, так і його дружину Пенні, пише The Mirror.

«Словами неможливо описати те, що ми спостерігали. Вбивство невинних дітей, бомбардування лікарень та дитячих майданчиків. Як і всім, нам було зовсім не по собі. Я нікому цього не бажаю. Це зло, чисте зло», – цитує Стюарта The Mirror.

Протягом року артист орендуватиме триповерховий таунхауз у графстві Беркшир для Ростислава, Олени та п’ятьох їхніх дітей – 17-річного Тараса, 16-річного Кості, 13-річного Романа, 10-річної Марії та дворічного Дмитра.

Напередодні Стюарт навідався до них у гості.

«Я увійшов у двері, і всі вони вибігли вниз сходами, гарно одягнені в українські національні костюми. Вони зробили мені чашку чаю, ми з’їли купу печива та шоколаду. Це справді було прекрасно. Вони така чудова сім’я, до того ж така ввічлива», – поділився емоціями після зустрічі артист.

Читать также
Род Стюарт прихистив багатодітну родину з України

Род Стюарт прихистив багатодітну родину з України

Варто зазначити, що Род Стюарт вже не вперше підтримує народ України. Раніше він відправляв вантажівки з необхідними речами для біженців, а потім вивіз 16 людей з України до Берліна. Двом із них артист надав роботу у своєму маєтку.

«Зазвичай я не розповідаю про свої добрі справи, просто це роблю. Але потім я подумав, що своїм прикладом можу надихнути інших на добрі вчинки», – зазначив Стюарт.

Фото: The Mirror

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos