Now Reading
Ruslan Baginskiy відкрив літній pop-up у середмісті Парижа

Ruslan Baginskiy відкрив літній pop-up у середмісті Парижа

Ruslan Baginskiy відкрив літній pop-up у середмісті Парижа

Корнер бренду працює у Galeries Lafayette 

Український дизайнер Руслан Багінський, капелюхи якого носять і обожнюють найтитулованіші світові зірки, відкрив літній pop-up store у Galeries Lafayette в Парижі.

Атмосферний, теплий за настроєм корнер RB створено з українських матеріалів — натуральної необробленої деревини, ротангу й  соломи. Простір відтворює дух літа, що асоціюється з брендом, а тимчасові структури підкреслюють імпровізований «всесвіт» літньої пори.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ruslan Baginskiy (@ruslanbaginskiy_hats)

«Я надихався місцями й матеріалами, які «живуть» лише влітку. Це час, коли наші улюблені забуті на зиму літні кухні, придорожні ринки та вуличні кафе оживають. Це дуже ефемерний стан, який надихає на життя, і водночас меланхолійний, як і саме літо», — пояснює Багінський.

Поп-ап Ruslan Baginskiy представляє колекцію SS24 — від бейсболок до ширококрисових капелюхів. Усі головні убори бренду виготовляють вручну на власному виробництві в Україні. Поп-ап є важливим етапом на шляху дизайнера і його однойменного бренду та вчергове надає змогу розповісти світу про український дизайн.

«Galeries Lafayette — це не просто місце для шопінгу. Для багатьох людей, як і для мене, це місце з історією у понад 100 років. Багато дизайнерів зазнали тут визначних моментів. Я пишаюся, що ми продовжуємо свій діалог про українське на такій масштабній платформі», — коментує Руслан Багінський.

Поп-ап Ruslan Baginskiy запрошує відвідувачів з 17 травня до 30 червня у Galeries Lafayette за адресою: 40 Bd Haussmann.

Фото: Instagram @ruslanbaginskiy_hats

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos