Now Reading
Санта Дімопулос оголосила про розлучення

Санта Дімопулос оголосила про розлучення

Санта Дімопулос оголосила про розлучення

Були разом 11 років

 

Шлюб ще однієї публічної пари дав тріщину – співачка та блогерка Санта Дімопулос повідомила, що розійшлася зі своїм чоловіком, підприємцем Ігорем Кучеренком.

Звісткою 36-річна Санта поділилася у соцмережі, де виклала серію світлин з уже колишнім обранцем і повідомила, що їхні романтичні стосунки завершилися.

Санта Дімопулос оголосила про розлучення

«Наша красива історія в 11 років добігла кінця. Без драми, без потрясінь і без образ. Ми залишаємося рідними людьми, батьками і справжніми друзями», – написала співачка.

За словами Дімопулос, розставання стало усвідомленим рішенням, адже рухатися далі разом пара не бачила сенсу. «Я вдячна за неймовірну доньку, безумовне кохання, сім’ю, підтримку, безцінні моменти та всю прекрасну частину спільного шляху. Це назавжди буде величезною цінністю для мене», – наголосила артистка.

Санта Дімопулос оголосила про розлучення

Однак Дімопулос не приховує, що пережити цей етап було складно і розрив не став для неї безболісним. «Мені забракло сміливості написати про це раніше, бо навколо стільки болю, втрат і турбот, що наша здається недоречною… Але щоб уберегти себе і близьких від обговорень і зайвих запитань я вирішила бути чесною до кінця і як публічна людина розставити всі крапки. Так, це болісний період, коли я почуваюся вразливою, і через втрату старих смислів і опор шукаю нові шляхи до своєї душі».

Санта Дімопулос оголосила про розлучення

Дімопулос і Кучеренко були у шлюбі з 2015 року, разом виховували 5-річну доньку Софію та сина Санти від стосунків із ведучим Андрієм Джеджулою – 15-річного Даніеля.

Санта Дімопулос оголосила про розлученняФото: @santadimopulos

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos